En çok neden korkarsınız? Korkularınızla yüzleşir misiniz?

Ölümden mi korkarsınız ya da fare korkusu gibi bir fobiniz de olabilir En çok neden korkarsınız ?Korkularınızla yüzleşir misiniz ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• bende yükseklik korkusu var sanırım yüksek biyerdeyken yukarı bakamıyorum düşcek gibi oluyom

bi tane arkadaş ks de tanıştım kusmaktan korkuyodu kız ona anlam veremedim

1|0
    0|0
    • yüksekik ve ölüm korkusu en çok olan şey sanırım herkezde :D

Erkekler Ne Diyor 12

• allah kahretmesn bu cevağ çok kötü ya :D :D eeee farukkk eccczaanesiiiii ee :D :D

Yolun kenarından yani bana yani yolculara yani yaya ya ayrılan kısmından büyük o kamyonlar varya hani koskocaman zaten yol dar birde onların kornaları varya ölümden beter bir çalıyorlar ebesinin... yerine kadar gidiyor ulan ben o kornaya basan ellerini .. .töbe töbe lan havaya zıplatıyor beni :D :D ulann korkmuyorumda yani böyle zıplatıyor beni :D :D allahm ya hay şu kamyonların zurna sesini çıkartanların... :D :D birde yanımdan gececeğini bilmediğim bir anda basar ya kornayı ulannn dağa taşa nereye zıplayım :D :D

0|0
    0|0
  • ben ne fareden ne ölümden korkarım fare zaten ne yapacak. ölümden de korksan ne oalcak korkmasan neolacak . ben hayatımda bir tek kadınların iftiralarından fitnelerinden korktum korkarım. başkada hiç bir şey korkutamaz beni

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmak dışında korkum yok.

0|0
    0|0

• pokumdan.

0|0
    0|0
  • Ben şimşek çakmasından korkarım özellikle yalnızken ve dışarıdayken.

0|0
    0|0
  • Sadece su fobisi var, banyo tamam ama denize giremem

0|0
    0|0
  • Yükseklik korkum vardı küçükken, arkadaşlar sağolsun zorla lunaparka götüre götüre aştım :))

0|0
    0|0
  • en çok oynak kaldırım taşının altındaki suyun üstüme sıçramasından korkarım

0|0
    0|0
  • Ölümden korkuyorum, nasıl yüzleşeceğim hakkında bilgi verir misin ? :D

0|0
    0|0
  • bana kendimi yalnız hissettiren bir çevrem olmasından korkarım...

0|0
    0|0
  • osurunca korkuyorum boğulurum diye :)

0|0
    0|0
  • Ölümden korkmam korkularımla yüzleşemem yükseklik korkum var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• karanlıktan korkarım gerekmedikçe de yüzleşmek istemem..

1|0
    0|0
  • İğneden korkuyorum

0|0
    0|0
  • örümcek korkum var.. hatta rüyalarımda bile gördüğüm oluyo etkisinde kalınca... ama yüzleşemem heralde..

0|0
    0|0
  • en çok karanlıktan korkarım ne zaman karanlıkta dursam boğulcak gibi oluyorum yüzleştim defalarca ama hala yenemedim maalesef

0|0
    0|0
  • bende karannlıktan çok korkarımm ...geceleri resmen gün ışığında uyuyorummm...

0|0
    0|0
  • yalnız kalmaktan ve böceklerden çok korkuyorum

0|0
    0|0
  • Örümceklerden. İğrençler. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...