Sevgilim benim telefnum bozuldugu ıcın bana telefon vermıstı.ailesı bunu oğrenmısler nasıl verıyosun falan dem

benım bunları bıldıgımden haberlerı yok. gecen gun annesı ve babası benım yanımda daha telefon borcunu odeyemedık. işte hattının faturasınıda odeyemedık(sureklı benle konustugunu bilirler ıma ederek) dedıler. para yok falan ..o an sevgılım yoktu. o kadar utandım kı. sızce bu aileye gelın olunurmu

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ooo sen ölmüşsün gömenin yok.. sizde biraz daha az konuşun sevgilinle telefonda. bir bakıma haklılar müstakbel anne ve baban ama bunu sana söylemeleri biraz kötü olmuş. oğullarını uyarsaydılar keşke. ileride başka sorunlar yaşayabilirsin ailesinden kaynaklı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yorum yapmam büyük konuşmuş olmayım

0|0
    0|0
  • Ne diyim bence olunmaz sna çok cektirirler yok çok para harciyon yok elbise aliyon diye ama c sen de çalışacak San bir şey diyemezler

0|0
    0|0
  • ailesine kızma sevgilinin kendi parası yoksa babasınınparasıyla sana hediyeler alsa ne olur almasa ne olur onlar haklılar olunur tabi sevgilinle konuş deki ona bana hediye almak için aileni sıkıntıya sokma falan de

0|0
    0|0
    • o bana hedıye almadı kı . benım telım bozuldu . telefon verdı o kadar. bunlar nıye boyleler

• tamam ailesinin taksitle aldı teli sana vermesi yanlış bilmiyorum tel pahalı işeymi ama

• eğer çok seviyorsan birşey diyemem ama aile de önemli tabi. senin ailenle iyi geçinmeleri önemli senin onlarla iyi geçinmen önemli eşin olacak kişi 2 arada kalacak ona da yazık. eğer cidden para problemi varsa tamam derim ama yoksa olunmaz

0|0
    0|0
  • Olunur ama mutlu olunur mu bilmem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olunmaz.

0|0
    0|0
  • eğer sevgilin seni korursa ailesine karşı problem yok olunur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...