"hoşlandığın kişi adımlarını geri çevirmiyorsa hoşlanıyordur "ne kadar doğru sizce?

bana bir arkadaşım hoşlandığın kişi eğer senin adımlarını geri çevirmiyorsa, o da senden hoşlanıyordur demişti, mesela kahve içmeye çağırdınız kabul etti o da gibi.. Ama benim hoşlandığım kişi çok sosyal arkadaş canlısı biri ve ona birgün face den sormuştum yarın işin var mı çıkışta diye ve biz samimide değiliz yani oda işim yok şu anda demişti ama sizce sadece arkadaşça algılamış olabilir mi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an arkadaşça anlamıştır, buluştuğunuzdaki davranışlarına göre algısını değiştirebilirsin tabii :)

0|0
    0|0
    • yaaa:( neden arkadaşça algılayor yaaa arkadaş değliz ki...

• e buluşsak mesela nasıl davransam algısı değişlir?

• Çocuğu tanımadığım için yorum yapamayacağım ama sen konuşkan ol, güler yüzlü ol, arada temastan falan kaçınma mesela kaslı bir çocuksa falan pazılarına dokunabilirsin.Erkekleri küçük dokunuşlar çekiyor nedense. Sen bul işte ya bilemiycem :)

Erkekler Ne Diyor 1

• sende ona biraz niyetini belli et ona iltifat et o da eşşek degildir anlar zaten

0|0
    0|0
    • zaten bariz belli olmamış mı?

• off pek samimi değiliz gözleri de güzel ama diyemem ya iyi bir öğretmen öğretmenliğine iltifat etsem senin gibisi yoktur falan anlar mı?

• olur ama niyetini anlayamayabilir

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk defa bu tarz bişi diyosan arkadaşça anlamıştır

0|0
    0|0
    • ilk defa dedim de benden beklemeyeceği bir davranıştı, bir de arkadaşda değiliz yani bariz anlaşılmıyor mu hoşlandığım için yappıldığı?

• bilmiyorum benimde başıma geldi aynısı ama ondan sonra bana hep arkadaş gibi davrandı inşallah sizin olur ya

Yükleniyor...