Bir zamanlar canının yanmasına dayanamadığım birisi vardı hayatımda

adet döneminde ki ağrıları için bile dua ederdim onun için. o kadar seviyordum onu ama bitti artık yollarımız tamamen ayrıldı.ne kadar garip değil mi artık umursamıyoruz birbirimizi Ve Bir Gün; Hasta Olmasına Bile Dayanamadığınız İnsanın, İçinizde Ölmesini İsteriz..

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Acin ne kadar buyuk olursa sevginde okadar buyukmus ama Zaman her derdin ilaci olucak, zamanla bu acilarinda biticek merak etme. Sonra yep yeni biri giricek hayatina bu sefer onun aci cekmesine dayanamiyacaksin, kim bilir belki busefer o da senin aci cekmene dayanamiyacak...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İlk cümleden sonra kahkaha attım

o seni takmıyor sende onu takma.

0|0
    0|0
  • Her aşk bir gün biter. Hiç bir şey devam etmez. Bu doğanın kanunu. Ama bir de hayatta başarabildiğimiz geçişler vardır. Aşkı sevgiye, arkadaşlığı dostluğa gibi. Bunları başarabilsek sanırım. Her şey çok daha güzel olacak.

0|0
    0|0
  • ne kadar seversen sev anlayan yok kötü durumm

0|0
    0|0
  • evet gerçektn öye seviyosn belliki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben adet dönemi takvimini tutp o hafta üstne gtmez ince davranır,alır sinemaya gotürür,bilardo oynardık kafası dağlrdı snirlenpte kavga etmeyelm dye.ama nldu? hatamı pismanlğmı iki kötü söze terketti gtti.hata ve pismanlıklar affedlmek içndir terketmek içn değl...

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin hocam :DDD

1|0
    0|0
  • öyle aga öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...