Sevgilimin benimle ciddi olduğunu nasıl anlamalıyımm

Dışarı da okuyor benden uzakta sürekli telefonda konuşuyoruz beni sevdiğini bırakmayacağını söylüyor ama ne aileme inandıra biliyorum ciddi olduğunu ne de ben biraz tereddütteyim memurluğa geçer de beni bırakırsa aileme de mahcup olmak istemiyorum sizce nasıl anlamalıyım.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz para kazansın, Önce arabasını sonra sevgilisini değiştirir...

0|1
    0|0
    • çok güzel cevap verdin içimi rahatlattın saol...

• sen baya aşmıssın canm

• Üniversite 1 de köydeki sevgilimden, son sınıfta yeni taşındığım mahallede ki sevgilimden, İşe başladığımda fakültede ki sevgilimden, kendi ofisimi açtığımda eşimden ayrıldım...

Erkekler Ne Diyor 6

• sen ciddimisin hacı diye sor

0|0
    0|0
  • hiçbişeyi yaşamadan bilemezsin ama, takip etmekte veya ettirmekte yarar var, dışarıda okuyor derken, yurt dışıysa o iş zor ama yurt içiyse bir arkadaşından rica et takip etsin, onların dışında konuşmalarından anlayabilirsin, mesela telefonda konuşurken ağır argo konuşuyorsa, seni hiç dinlemiyorsa, gönlünü eğlendiriyodur, hee eğer söylediklerimin tam tersini yapıyorsa, ve gözünün dışarda olmadığını ispat edersen, büyük ihtimal, seni gerçekten seviyordur :)

0|0
    0|0
    • gayette sakin ve anlayışlı kavga da etmiyoruz ama biraz korku var diyelim

• ona evliliğe dair sohbet aç,ikiniz evlenmişsiniz mesela nasıl bir hayali var içten bir şekilde uzunca anlatıyosa iyi..yok geçiştiriyosa ya da çok kısa kesiyosa fena...deme di deme :D

0|0
    0|0
  • Ne olcağını kimse bilemez Allah'tan başka:)

0|0
    0|0
  • İyi düşünmek gerek ama bütün ümitlerini de onun üzerine kurma

0|0
    0|0
  • ciddi erkek yoktur zor durumda kalıp evlenen veya parasız erkek vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ciddi olduğunu anlıyamazsın..ailene herşeyi bukadar anlatma ayrıca...

0|0
    0|0
Yükleniyor...