Beyler böyle bir davranışı nasıl yorumlarsınız?

Bir hatun var sizi çok seven ilgisini size net söyleyen. Biliyorsunuz eminsiniz samimiyetinden ama sizin hayat tarzınız sevgili olmaya müsait değl... Yaşamınız fazla "rahat."

Kız alakayı ağlaya zirlaya kesiyor daha fazla dayanamayıp belirsizliğe. Siz üç ay sonra bir sitede " avlanırken" kızın en yakın arkadaşını ekliyorsunuz ( normalde tanışıyorlar ama çocuk tanımadığını düşünerek ekliyor..) Kız da arkadaşının şifresini alıp size saydırıyor kızın ağzından. Sonra dönüp arkadaşı adına özür dilemek zorunda kalıyor ortalık karışacağı için...durumun kendiyle alakalı olduğunu belirtmek zpründa kalıyor.

Bu duumu öğrendiniz.

Ne düşünürsünüz bu kızla ilgili? Bu davranışla ilgili...

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat kısa değmez bir kıza...Düşünmeye gerek yok...

0|0
    0|0
    • Erkek olarak o kafayi takip dertlenmiyordur zateb merak etme. Bu olayi yasasan o kiz icin ne udunurdu diyprum dert etmek anlaminda degl de. Psikopat bir tablo gibimi hissettirir

• Yazik olduydu zaten coktan da saydirarak isi hepten karistirip dert etti icine

• Başka aşklara yelken açsın...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• kız cocugu sahiplenmiş. cocuk haketmiş.

0|0
    0|0
  • ''avlanıyor'' tabirine ve kullanabilme yetenegine söz söylemem. Görmüşler geçirmişler havan var

1|0
    0|0
    • Anlamadim ne demek istedigini

• Kız seni seviyor :) Kıskanmış..

0|0
    0|0
  • Hadi ya!Çok ilgin.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşın vefalı...

0|0
    0|0
    • Anlamadim. Olay hakkinda ne dusunursun erkek olarak. Kiz en yakin arkadaslarimdan biri evet. Uzuldugumu goruyordu

• Anlasamadik. Sanirim soruyu soramadim. Kiz arkadasima hesap vermiyor kiimse

• olay örgüsü çok karmaşık sölim...

• İyiki fazla yakınlaşmamışım zamanında derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...