Kızların en kararsız kaldığı konular nedir? Erkekler sizce kızların kararsızlığının nedeni ne?

sorum da cinsiyet ayırmaksızın herkes cevaplasın kızlar nedir kararsız kaldığınız konular erkeklerde kızların bu kararsızlığının sebebi ne olabilir niye cevaplayıversin?

• Alışveriş şu ayakkabıyımı alsam o çantayımı alsam keşke hepsini alsaydım :D
    29% (35)37% (23)32% (58)Oy Ver
  • Şu çoçuk çok yakışıklı ama çulsuz ama ötekide çok zengin ama tipsiz::D
    8% (10)19% (12)12% (22)Oy Ver
  • Kararlı olduğumuz konu var mıki :D
    30% (36)18% (11)26% (47)Oy Ver
  • Off sevgilimi arayıp artık benimle hiç ilgilenmiyosun diye fırça mı atsam yoksa hiç aramayıp tripmi yapsam :D
    22% (27)18% (11)21% (38)Oy Ver
  • Freestyla şıkkı:D isteyen istediğini yazsın soran fikirlerinize çok önem veriyor şıkkı:D
    11% (12)8% (5)9% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
40|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 39

• kararlı olduğumuz konu yok desek yerdir.

0|1
    0|0
  • Evden çıkmakla çıkmamak arasında hep kararsızım.

Zorunda olmasam çıkmam sanırım.

0|1
    0|0
  • mesaj atarken acaba böyle mi yazsam? şöyle mi yazsam? ay yok bunu yazarsam alınır :D bunu yazarsam da olmaz :D benim kararsız kaldıgım tek konu :D

0|1
    0|0
  • Eğer tarzınız belli ise alış veriş konusunda kararsız kalmazsınız. Flörtler konusunda da ne istediğinizi ne aradığınızı bilmeniz çok önemlidir. Daha doğrusu kısacası bu kişilik ile ilgili bir şey. Kararsızlık bir karakter özelliğidir. Ve her kadın böyle değildir.

0|1
    0|0
  • Panpaa, genelde sevgili konusunda kararsız kalıyorum :D:DaSD:ASD:D Şu çok öküzz ama yakışıklı yaa şuda çok romantikmiş ama çok tipsizmiş yaa falan oluyoruz A:SdA:SDA:Sd aFasd

0|2
    0|0
  • genelde hep kararsızım bunun nedeni çok derin düşünmem

0|1
    0|0
  • düşündüm ama bir şey bulamadım o yüzden F- kararsız olduğum konu yok ki

0|1
    0|0
  • A mı diim B mi diim C mi diim D mi diim?

0|1
    0|0
  • Off sevgilimi arayıp artık benimle hiç ilgilenmiyosun diye fırça mı atsam yoksa hiç aramayıp tripmi yapsam :D

0|1
    0|0
  • dünyada ki en kararsız insanım.. alışveriş sırasında karar vermek tüm günümü, bir konuda karar vermek ise aylarımı alabilir :D

0|1
    0|0
  • Yay burcunun özellikleri baskın olduğundan her daim şizofren gibi dengesiz fikirlerim ve kararsızlıklarım olur :)

0|1
    0|0
  • C şıkkı...

0|1
    0|0
  • ne zaman kararlı oldum diye düşündüm bir an :)

0|1
    0|0
  • A şıkkı diyorum

0|1
    0|0
  • Hangı şıkkı secsem dıye kararsız kaldım bak şımdı :Ss

0|1
    0|0
  • Kıyafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet.Sakinim.

0|1
    0|0
  • En kararsız olduğum konu yüzükler alınca 2 saatte anca hangisini taksam diyede 3 saatte anca karar veriyorum

0|1
    0|0

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • C şıkkı

0|1
    0|0
  • Ya şimdi bu soruya cevap mı yazsam uyusam mı ya.Uyandığımda sabah ne giycem hem.off

0|1
    0|0
  • A şıkkı ama düşününce C de olabilir çok kararsız kaldım ben şimdi E mi desem yoksa . asdfsa

0|1
    0|0
  • Bir ilişkiye başlamak ya da başlamamak :D

0|1
    0|0
  • Dünyaya hatun şekil verir, bu da öyle basit ve çabuk kararlarla olmaz.. Doğal ve normal

0|1
    0|0
  • alışverişte, hediye almada, kararsızım çok.:)

0|1
    0|0
  • saç rengi ve modeli

0|1
    0|0
  • çanta ayakkabı kıyafet makyaj malzemesiiiii kendimden geçiyorum hepsini istiyorum hepsini .)

(a)

0|1
    0|0
  • ben kararlıyımdır kararsız insanları da sevmem zaten :D

0|1
    0|0
  • ben kararsız kaldığım bir konu bulamadım:(

ben de mi sorun ki ne...

0|1
    0|0
  • Saç konusu benim :D saçımı karamel mi yapsam siyah mı :D ikisinide çok yakıstırıyolr.. :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu çok normal dostum.. Onlar tarih boyunca pek seçen karar veren olmadılar..Yani genlerinde kararlılık yok:)Son yüzyılda bu yeteneklerini kullanma şansı buldular çoğunlukla...

Erkek insanlığın varlığında beri egemen ve karar verici,biliyorki işlerin yürümesi için hızlı karar vermek gerek.Alır ayakkabısını çıkar sonrasında sorgulamadığı içinde pişman olmaz..

Ama kadın sonrasında sorgulayacağı için karar veremez..

0|1
    0|0
  • Kararsız olan insanlar, karar almaya değil aslında, bu kararın olumsuz bedellerine katlanabileceklerinden emin değillerdir.

Kararsızlık hem doğuştan kazanılan hem de öğrenilen bir eğilimdir. Hayatınızı etkileyecek, çok önemli bir olay da kararsız kalınması normaldir.

0|1
    0|0
  • B bence :)

0|1
    0|0
  • Ben hepsi diyorum kanka :)

0|1
    0|0
  • B sonra A.

0|1
    0|0
  • Alışveriş tabii ki de birde evden çıkmadan ki ruh hali..

0|1
    0|0
  • Freestyla şıkkı:D isteyen istediğini yazsın soran fikirlerinize çok önem veriyor şıkkı:D

0|1
    0|0
  • Kızların kararsız kalma nedeni diğer kızın alacağı giysiyi ya da o eşyayı beğenip beğenmeyeceğidir. Hatta erkek arkadaş seçerken bile buna dikkat ederler acaba diğer kız onun erkek arkadaşını beğenecek mi ? :)

0|1
    0|0
  • bence ne yapcaklarını bılmıyolar

bırısı benı delirtti kanka 3 ay 4 ay öküz baktı göüyle tecavüz etti resmen

konustum da kararsızım dedi ne oldu şimdi :D

0|1
    0|0
  • E Freestyla şıkkı:D isteyen istediğini yazsın soran fikirlerinize çok önem veriyor şıkkı:D

seni seviyorum abi

( ne alakaysa asdhgahsd )

0|1
    0|0
  • bekaretleri konusunda çok kararsızlar

0|2
    0|0
  • Alışverişe çıkmayın derim harbi

0|2
    0|0
  • daha kararlımı kararsızmı olduklarının kararını versinler ondan sonra bunları konuşalım:)

0|1
    0|0
  • hepsinden bir tutam al,karıştır.karşında bir kız işte :)

0|1
    0|0
  • ne giysem nasıl ruj ve oje sürsem..:)

0|1
    0|0
  • Opsionların Fazla OLması.ilginin Fazla OLması Tabiki !

0|1
    0|0
  • Saçı,Ojeyi Renki,Çantası Saymaka Kalkarsak Saatler Alır :D

0|1
    0|0
  • Şu çoçuk çok yakışıklı ama çulsuz ama ötekide çok zengin ama tipsiz::D

0|1
    0|0
  • Giyim konusunu tek geçerim ...

0|1
    0|0
  • hiç bir kız ne istediğini bilmez