Günümüzde kafamızı kadın erkek ilişkileriyle bozup güncel olayları görmezden geldiğimiz sizce doğrumudur ?

günümüzde kafamızı kadın erkek ilişkileriyle bozup güncel olayları görmezden geldiğimiz sizce doğrumudur ? kendi ülkesinde ki gençlere oh çekip yurtdışındaki teröristlere ağlayan evebeyin istemeyen kaç kişiyiz ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• kafasını siyasetle bozupta kafayı yiyen her şeyi siyasete veya partiye göre yorumlayan , evde bile tv kanallarını silip değiştiren şifre koyan falan manyaklaşma düzeyine gelen insanlardan olacaklarsa gereği yok kardeşim. herşeyin bir sınırı vardır.

dediğin olaya gelince , hükümeti yıkmaya çalışıyorlar zaten bunu görmemek adına geri zekalı olmak gerekir. beğenirsin beğenmezsin o sana kalmış ama hükümeti yıkmaya teşebbüs suçtur. kişiler beğenebilir veya farklı düşünebilir bunu ötekileştirenler sadece hayatlarında darbe görmemiş olanlardır. görselerdi töbe der evlerine girer kapıyada duvar örerlerdi.

0|0
    1|0
    • beyefendi ben görüş sormadım :)

• ;)

• gün gelir hakikaten anlarsınız, bir gün büyük söz ettiğinizde ileriye baktığınızda en büyük kazığı chp ve mhp den yersiniz :) bu kanıtlanmıştır. yapıları buna müsait, otorite olmadığı için herkes kim kimi götürürseyle devam ediyorlar. bu sebeptende siz gençlerin oralarda asla şansı olamaz. ama siz bir birleşseniz neler yaparsınız bir bilseniz... (tabi savaşmaya gerek olmadan.) 100 bin oy bir vekildir örneğin burada.

• günlük dünyadan haberleri gayette takip ediyorum,herşeyin yeri ayrı.

1|0
    0|0
  • malesef böyle bir gerçek var.biz yeni nesil tamamen yönlendiriliyoruz

1|0
    0|0
  • Pek ilgilenmiyorum güncel konuşarla yalan mı söylim haberleri falan aüeekli takip ediyorumda yani iç açıcı bişey yokki o ölmüş bu kalmış suriye libya fasa fiso şeyler

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...