Sizce tekrar eskisi gibi olur muyuz, bana döner mi?

bir gün sevgilimle tartıştık ve 20 gün kadar süre içersinde hiç msaj atmadım kendisine. ve sonunda kendisi bana mesaj attı ve kızgın olup olmadığımı sordu bende evet cevabını verdim neden diye sorunca sen daha iyi bilirsin dedikten sona hayır bilmiyorum lütfen söyle yoksa konuşmam dedi bende trip atmak maksadıyla konuşma alıştım zaten cevabını verince oda madem alıştın bende rahatını bozmayayım dedi ve benle olan baglantısını kesti yani beni terketti. aradan bir hafta geçtikten sonra ben mesaj attım kendisine ama o cevap bile vermdi şimdi yaklaşık 2 ay geçti olayın üzerinden tek kelime bile konuşmadık şimdiye kadar. başka kızlarla iletişime geçtiğin dair hiçbir şeyde yok ortada yani hala başka biri hayatına girmemiş biz ilişkimizi gizli tutuyoduk akrabayız diye herneyse anlattığım gibi bir olay başımdan geçti sizce bana geri dönermi bununla ilgili yorumlaınızı alabilirmiyim çok teşekkürler şimdiden hepinize :)))

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hııı bekle bekle döner valla az bile yapmış yaa hangi akla hizmet sevdiğin halde trip atıyorsun bir erkeğe şimdide böyle düşünürşün dönecekmi dönmiyecekmi diye eğer grurlu bir erkekse dönmesin zaten dönerse adam değildir zaten hakketten ilişkiyi aşkı çocuk oyuncağı yapmışsınız çocukta oyuncakya istediğin zaman terket istediğin zaman barış ohh çok beklersin sen onu artık...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 - Tripin dozunu abartmışsın. Fazla naz aşık usandırır. Şu aşamada artık haklı haksız kalmamış. İkinizin de geri adım atması ve geçen bir kaç ayı hepten silip atmanız lazım yoksa işler yoluna grmez.

2 - Ama bana kalırsa isabet olmuş. Akrabalık bağı olan bir adamla nasıl sevgili olursun? Dünyada adam mı kalmadı? Galiba canın senelerini özürlü bir dizi çocuğa bakarak geçirmek istiyor

0|0
    0|0
  • kendin aranmışsın kusura bakma. Elinden kaçırmışsın çocuğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...