Haytaınızda yaptıığınız en büyük çılgınlık?

evet arkadaşlar yaptığınız en büyük çılgınlıkk nedirr..yazarmısınızz..?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bayır aşağı çok hızlı bisiklet sürmek. Az daha bir arabaya çarpacaktır frene bastım duvara tosladım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ingıltere sokaklarında fudi you england dıye bağırdım kımse sıklememıs hala dayak yemedıgımd göre :(

1|0
    0|0
  • aklına hayaline ne gelirse dreamer olan sensin hayal et :)

1|0
    0|0
  • evlenmek ... kısa cevap

1|0
    0|0
  • Dikmen vadisinde köprüden aşağı işedimm :D

1|0
    0|0
  • Küçükken bizim bir akrabanın 2.kattaki balkonunun demirlerine çıkmıştım ve atlamıştım. 2.kattan atladım ama hiç bir yerime bir zarar gelmemişti. o günden anlamıştım cesaretli olduğumu. :D

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın evine bir buket çiçek göndermek oldu sanırım saati erken söylemişim çiçekciye servisten önce geldi çiçekci bukeide kapıcıya bıraktı onu da annesi aldı ortalık karıştı :D

0|0
    0|0
  • absinth içip kaleiçine inmek ! sık yaparım !

0|0
    0|0
  • kıza çıkma teklifi edip cevap bile alamamak oldu sanırım

babama terlik fırlattım suratına geldi

babama bir video izlettim videoda adam testislerini kesiyordu kızdı :D

anneme 2 girls 1 cup izlettim

falan filen

0|0
    0|0
  • üniversitede öğrenci evinde bir içki sofrası sonrasında gecenin 3 ünde, 4 kişi aynı anda sokağın ortasında yan yana dizilip hem işeyip hem yürüyüp hemde şarkı söyledik, leen çok eğlenceliydi be:))

0|0
    0|0
  • Yaşamak...

0|0
    0|0
  • 3,kattan üzerimde sadece boxerla -20 de aşağı atlayarak karların içine düşüp eve kadar koştum:)))

0|0
    0|0
  • tabiki sevişmek olmuştur

0|0
    0|0
  • bütün ickileri karıstırmak hepsını ıcmek

0|0
    0|0
  • Bu siteden biriyle yatmak.

0|0
    0|0
  • 210 hızla giden bir arabayla el freni çekmek ve 12 kere kendi etrafında dönerek suya düşmek ve arabanın içinden burnum bile kanamadan çıkmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• üzerimde bikini ellerimde kelepçe kafamda kar şapkasıı ...hakkariden istanbula otostop çekerek geldimm sıfır para ilee ...geldiğimde kimse tanımadı benii ..

1|0
    0|0
  • geçen sene ablamın düğünün sonunda havuza atlamak.

1|0
    0|0
  • ailem tekirdağdayken geceye bilet alıp istanbuldan kırıkkaleye gitmek askerimn yanına

1|0
    0|0
  • buraya üye olmak asdfafda

0|0
    0|1
  • Komsumuzunnn oraya gıtmek :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...