Bi kerede belli et be adam :)

ya benim sevgilim çok ağır maçı bu huyu hoşuma gidiyor ama kıskançlığından kudursa bile belli etmiyor belli ettiği zamanlarda da maşallahı var bu kadarda olmaz ki dedirtiyor.mesela seni seviyorum kelimesini 2 günde bir söyler(ona bir şey diyemem her dakika söylemesinde) bir keresinde kaç gün oldu diye sormuştum hatırlamıyorum dedi benim için önemi yok tarihin yılın ayın dedi sonra başka bir gün pat diye aa bugün tam 91 gün olmuş dedi e dedim hani önem vermiyodun belli etmem işte ama sayarım dedi niye bu belli etmeme çabaları belli etseniz noluyo :D

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• fazla degerini belli edince insan kendisini de bir ayrı havalara sokuyor sonra pat bakmışsn sevgili yok. o yüzden erkek arkadaşının bu durumu iyi en çok ta kendis için iyi cunku o bu şekilde davrantıkca sen ondan ayrılmak istemeyeceksin. Eger sana fazla deger verdgini belli ederse bundan sıkılmaya başlayacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• .ddd bırakın siz bizi kendi halimize, seviyoruz ya ona bakın .dd

0|0
    0|0
  • tarzımız değil.. 2 günde bir çok söylüyormuş onu belirtmek isterim.

0|0
    0|0
    • bunun ideali yoktur ki kişiye göre değişir bence iki günde bir iyi ayda bir söyleyince ne bileyim insan kötü hisseder ya

• tamam işte bende 2 günde bir söyleyerek erkek arkadaşının çok söyleyen sınıfta olduğunu belirttim.

• Belli edersek gidiyorsunuz ...

0|1
    0|0
  • Belli etsek g*tunuz kalkıyo

0|0
    0|0
  • Birilerinden duymuş bir şeyler cool ol kapında kul olsun hatunlar gibisinden onu uyguluyor işte

0|0
    0|0
  • unutuyodur

0|0
    0|0
  • Şımarma diye sanırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok ilginç bir vaka:)benimde eski erkek arkadaşım böyleydi ama ayrıldık yürümedi bizim öyle seni seviyom demez özlüyom demezdi sonra terkettim bana şiir bile yazmış ama iş işten geçmişti

0|0
    0|0
    • yok seviyorum özledim diyor hatta haftada bir uzun bir mesaj atar uyandığımda okumam için ama her zaman değil sadece kıskandığını günleri saydığını belli etmiyor önem vermem dediğinde ne bozulmuştum ama :)

• ay canım ya daha ayları saycanız siz inş:) allah bozmasın

• aminn :)

Yükleniyor...