KIZLAR SEVGİLİM OLSUN İSTİYORUM.....

30 Yaşındayım ve şu anda sevgilim yok. sevgilimin olmasını istiyorum, fakat yoğun tempoda çalıştığım için çok fazla dışarı çıkmıyorum ve tanışmaya fırsat olmuyor. ne yapmam gerekiyor? Help Me :((((

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle help me ye kadar düşersen buradanda bulamazsın haberin olsun..Biraz dik dur bence..

Bu memeyi ağlayana vermiyorlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• vakit ayıramıyosan biraz zor :)

1|0
    0|0
  • İş arkadaşlarına açıl ? Onların tanıdığı elbet bekar kız vardır.

0|0
    0|0
    • buradakiler de anca ses var görüntü yok bir işe yaramadı anlican

• bunları yasamana üzüldüm gercekten ama zamanla bunları daha az yasayacaksın cünkü dogru insanı secmeyi ögrenecksin zamanla gecmisini her zaman hatırla ama gecmiste takılı kalma söyleki gecmiste böyle böyle birsey yasamadım yine yasarım önyargısıyla da hareket etme kendini fırsatlara kapatma fırsatları degerlendirirkende temkinli davran hayat biraz karmasık:)

• ekle istersen biraz yasadıklarımızdan konusuruz

• nasip olunca o seni bulur sıkma canını :)

0|0
    0|0
  • İş arkadaşlarından da mı umut yok ?

0|0
    0|0
  • çok şık giyinip çarşıda bir tur at,bi cafeye otur.elbet birileri çıkar karşına ,önce bakışırsınız sonra numaranı alır ,baktın iş ciddiye biner falan :)

0|0
    0|0
    • sen ne güzel hayal kuruyorsun canım öyle :) senin dediğin gibi yaptığında ya kro oluyosun ya da sapık oluyorsun yalansa yalan diyin :)

• haklısınn,izdivaça katılll :)

• Esra erola çık abla

0|0
    0|0
    • ablam yazcaktım :D

• ordada hemen evlenmiyolar zaten :D

• tanıştığın bulman nikah masası 1 ay canım xD

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk önce 30 yaşındasın ve sevgilin yok. Umarım erotik video bağımlılığın yoktur. Genelde bu yaşta sevgilisi olmayan insanlar video bağımlısı oluyorlar ve buda motivasyonunu düşürür.

Başlangıçta 2 alternatifin var. Bu yaşta ortam edinmek, ortamlardan kız arkadaş edinmen zor çünkü emsallerin aklını başına almış olduğundan dolayı, seçici oluyorlar.

1- En etkili program, sosyal medyadan yorumlaşarak tanışmaktır. Genelde 25-30 yaşları arasında sosyal yaşantısı zayıf olan bayanlar, sanal alem müptelası oluyorlar.

Kendine ilgi çekici bir profil hazırla, hayvanlarla çocuklarla çekildiğin, profesyonel fotoğrafları profil sayfanda paylaş. Buradan da beğendiğin kişilerle iletişime geçmeyi deneyebilirsin...

2- Aile yakınların vasıtasıyla bir bayanla tanışabilir, ilişki sürdürebilirsin...

0|0
    0|0
  • valla hocam cevrende de yoksa su saatten sonra konuyu anca anaya babaya acmak cözer madem vaktimde yok isimdeyim gücümdeyim diyosun malum bu konular üzerine düsüılmeden ayrıca vakit ayrılmadan olmayan konular ya iş arkadaslarından ya da onların ortamlarından ya da kurslara yazılabilirsin ordan tanısabilirsin ya da dedigim gibi isi ebeynler cözer

0|0
    0|0
    • xD onlar bakıyo zaten :))))) de onlardada görüntü yok xD

• Hayır büyüdükçe daha fazla yaşayacağım :)

• tecrübe edineceksin eeee sonra o tecrübeleri topla ondan sonra bir karar veremez hale gelirsin canım bilgin olsun etrafa bakıyorum 18 yaşına girenin ilk tecrübesi yatak ne kadar saçma bir tecrübe allah yardımcımız olsun :P

• izdivaç programlarımız var, eylülü bekle sezon açılacak

0|0
    0|0
  • hicmi iş yerınde yok veya evden işe gelırken işten eve gelırken hıcmı bırınme rastlamıorsun

0|0
    0|0
  • facebook u aç onu bunu ekle mesaj at abazalık bedava

0|0
    0|1
  • annene soyle bı kız bulsun evlen yasında gecıyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...