Sosyal ağlarda aktif olmayan biri hakkında ne düşünürsünüz?

düşünün ki erkek ve ya kız, günlük ortamda normal bir kişilik gibi görünüyor ama facebookta, arkadaş merak ettiği şeyleri okuyup geçiyor. o "beğen" butonuna basmaması listesineki kişilerin onun hakkında yorumlar yapması ve ya onu bir tür kalıba koymamaları için bir önlemmi acaba. tabi bunu kesinlikle dikkat çekmek için yapmıyor. sohbet edicekse bile ilk selamı, merhabayı karşı taraftan bekliyor. profil resmi ve kapak resimleri yok. ama gelgelelim kişi sürekli "açik". ne düşünürdünüz bu kişi hakkında?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı ben diyorum yani bir kaç ay önceye kadar öyleydiyim. Beğendiğim şey 1000de 1 desem bile abartı olacak belki. Karşı tarafa mesaj atacaksam anca çok yakınımdıır diğerleri yazacaksa o yazsın derim.Fotoğraflar falan gizlidr. Ben neden böyleydim çok önem vermezdim de ondan internete girince bir sekmede açardım dururdu öyle yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• son kısmına kadar hemen hemen benim gibi biri.. ama benim farkım açıkta olmam ben :D arasıra girer bakarım hiç kimsenin onu bunu beğenmesiyle uğraşmam.. bende pek kimseye yazmam onlardan yazmalarını beklerim yine.. yazan olursa cevap yazarım yoksa bakmam bile.. okuduğum şeylerde olur ama okuyup geçerim.. sevmiyorum çünkü ben face falan o yüzdende girmek hoşuma gitmiyor.. o da muhtemelen benim gibi girip öyle bakıp çıkıyordur ne var ne yok diye..

0|0
    0|0
  • "Vaaav hayatımın kadınıdır o" desem de inanmayın.

Bunlar ne kadar gereksiz ayrıntılar böyle, bunlara mı kafa yoruyorsunuz? Beğen'e basmış basmamış, ilk merhaba'yı karşıdaki diyecek demeyecek, eti puf

0|0
    0|0
  • sanal olan hiçbirşey hiç bişey ifade etmez ama herkez tutturmuş bu sanal olarak düşüncelere yargılamalara gidiyor herşey yaşanarak belirginleşir netleşir sanal değil

0|0
    0|0
  • Bu kişi sensin sanırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Face kullanmıyorum düşün yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...