Sevdiğiniz insan için, askerlik yaptığınız şehirde kalır mıydınız?

Sevdiğiniz kızla askerlik yaptığınız yerde tanıştınız . Uzun zamandır da onunla berabersiniz . Askerlik yaptığınız yer gelişmiş iş imkanı bol bir yer ama sizin yaşadığınız yer bir ilçenin köyü . Askerlik yaptığınız yerde sevdiğiniz kız için kalır çalışır mısınız ?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• iş imkanım varsa annemde bulunduğum şehire gelmeyi kabul ettiyse olabilir. onun dışında annemi yalnız bırakamam başka bir şehirde.

0|0
    0|0
    • Diyelim ki o şehirde işin hazır gibi birşey

Ailende sana destek veriyor bir kaç sene çalış para kazan gel diye

• Eyw bıro :D Peki kıza ümit veriyorsa kalacam diye onu bekletiyorsa kalır mı

• bıro mu :D kişiliğine bağlı bu. düzgün biriyse kalır tabi. dalga geçmiyorsa seninle kalır.

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben asker arkadşma yan gözle bakmam

0|0
    0|1
  • İşin içinde sevgi varsa herşey mümkün

0|0
    0|0
  • İş bulunduktan sonra nedne olması ki tabiki olur.

0|0
    0|0
    • İşinin hazır olduğunu düşün hatta aileninde sana destek verdiğini

• Ben öyle brir durumda olsan iş varsa giderim Ailem bişey demez

• sevdikten sonra yer yerde olursun hiç sorun değil ye terki mesut ol sev sevil saygı duy saygı göster gerisi önemli değil dağın başı olsun yeter

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kızı yanımda götürürüm güzel bir hayata başlarım onunla.

0|0
    0|0
    • Kız üniverstede iyi bir bölüm okuyorsa nasıl gitsin köye

• Evet kalırdım

0|0
    0|0
  • hayır askerlik boyunca takılırdık askerlik bitince herkes kendi yoluna...

0|0
    0|0
    • Kalmayacaksan eğer kıza umut verir miydin peki ya da o kadar süre bekletir miydin

• Sevgilim bana başta seninle cinsellk için konuşmuştum ama artık sana aşık oldum demişti. Uzun zamandır beraberiz zaten cinsel muhabbet falan konuşulmaz hiç. Bana ümit veriyor aylardır bekliyorum herhalde kalır

• haklısın genelde hep aşık olduk derler...samimiyetini siz bilebileceksiniz...

• Çalışırım tabii ki iş imkanı varsa. Köyde ne yapcam :)

0|0
    0|0
  • Kulağa çok romantik gelsede böyle bişeyin olması imkansız

0|0
    0|0
    • Neden ki ? Sen düşün bakalım ömrünce köyden geçim sağlamak ailenn bulduğu bir kızla evlenmek mi yoksa sevdiğin kızın yanında kalıp düzgün bir iş bulmak mı

• memleketimi daha çok seviyorum oraya dönerim başka yerde kalınca kendimi yabancı hissediyorum

0|0
    0|0
    • Sevdiğin kız ne olacak

• askerliğim boyunca onu bekletmem eğer bekletirsem evet haksızlık yaptığımı düşünürüm orta yolu bulmaya çalışırım

• Askerliğin boyunca bekletiyor umut veriyorsa o zaman gerçkten seviyordur ve kalacakdır diye düşünüyorum

• unutma bir insan kolay kolay bulundugu ortamı değiştirmek istemez buna engel olan mavieniyattır

0|0
    0|0
    • Yani sen kalmaz mısın sevdiğin kız için o şehirde

• ben o olanaklara bağlı,ancak çok seviyorsam şartları sağlamaya çalışırım.

• işten işe fark var ? köyde eğer geçimimi sağlayabilsem şehre gitmem

0|0
    0|0
    • Köyde çiftçilik hayvancılık yapablr ama şehirde kalırsa iş çok seçenek bol

• sizin durumunuz böylemi

0|0
    0|0
  • anamın yanına köyüme gederim

0|0
    0|0
    • Sevdiğin kızı orda bırakırsın yani

• He milletin işi gücü yok

• evimin kadını cocuklarımın anası olacaksın uleyn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...