Sevdiğiniz sizden ayrılsa, bunu yapar mıydınız?

Bu sabah Boğaziçi köprüsünde intihar girişimi vardı. ben geçerken intihar etmek isteyen vatandaş ile polis arasında ikna çabaları devam ediyordu. sonradan öğrendiğim kadarıyla intihar girişimcisi eşinin gelmesiyle ikna olup intihar etmekten vazgeçmiş. her neyse ayrıldığınız sevgiliniz köprüye çıkıp eğer o (siz) gelmezse intihar edeceğim derse gider misiniz? gittiğinizde seni çok seviyorum ... deyip gözlerinizin önünde atlarsa vicdan azabı duyar mısınız? söz gelimi sevgilinizi tamam tamam atlama tekrar birlikte olacağız söz deyip intihar girişiminden vaz geçirdiniz tekrar birlikte olmaya başlar mısınız?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• o duruma gelmem. gelsem de atlamam. ölüm çözüm değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• atlarım. o yapsa gider barışırım

0|0
    0|0
  • Hayır bir aşk uğruna kendimi öldürmem.

0|0
    0|0
  • yuksekten korkarım bennn cıkamam kopruye falan bakamam asagııı :) denız pıs hem mıkroplu atlasam mıkrop kaparım :D sevgılım arar gel ıntahar etcem derse gıderım ama barısmam gıtsın tedavı olsun

0|0
    0|0
  • benden ayrılsa köprüden atlamam. canımı sokakta bulmadım. ali olmazsa veli olsun problem o değil de eğer gerçekten bunu yapacak kadar psikopatsa, daha önce neden fark etmedim diye kendime kızardım. normal insanın yapacağı iş değil

0|0
    0|0
  • HAYATINI KURTARMAK IICn tabıykı çıkarım ama doktora gtrrrum cunku ıntıhar gırısımı psıkolojık rahatsızlık onunla devam etmeme sebep olamaz

0|0
    0|0
  • manyak mıyım ben niye intihar edeyim ölen ben olacağım o gününü gün edecek

0|0
    0|0
  • işim gücüm bitti bir erkek için mi ölücem sevgılım yoksa aılem var mis gibi giden gider arkadas

0|0
    0|0
  • evet cıkarım ama ıntıhar etmek ıcın deıl onu ordan atmak ıcın

0|0
    0|0
  • giderim ama barışmam.hem kimse uğruna ölünecek kadar değerli değildr bunu hatırlatrm ona:))

0|0
    0|0
  • köprüdeyim tülayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • olayları köprüye ,dağa,taşa çıkaracak duruma getirmemek lazım.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapmam. Ama sevgilim yapsa giderim.

0|0
    0|0
  • Çıkmışlığım varr.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Keriz olmak gerek.

0|0
    0|0
  • sevdiğm insan içn canımı veririm.kalp gerekir veririm organ gerekir veririm.ne gerekirse yaparım.fakat bu sekilde değl.ckıp köprüye kendimi onun uğruna atmam köprüden felan o kadarda aciz değilim.o değlde terkedildim terketmeyeydi iyiydi :(

0|0
    0|0
  • meşhur olmak için çıkarım sadece oraya

0|0
    0|0
  • beni herşeyden çok seviyorsa intihar her türlü eder ama sevmiyorsa etmez . onunla illaki güzel günün güzel zamanların gecmiştir giderim yanına . beni çok sevdigini anlarım yine devam ederim . canımdan çok sevdiysem cıkarım .

0|0
    0|0
  • Herkesin bir kirilma,noktasi vardir ve neyi iddiali bir sekilde yapmam dersen yapmadan olmezsin

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • bende cıkmam kopruye sonucta ayrıldksay hersey bıtmıstır ama sevgilim esım yaparsa gıderım atlamasını engellerım

0|0
    0|0
  • resmen ropörtaj havasında olmuş kaç tane soru sormuşsun öyle ben tek birşey söylücem sevgilim olucak kişiyi ne kendime fazla bağlarım nede ona bağlanırım

0|0
    0|0
  • alismis bu ilk kavgada tekrar cikar kopruye surekli bu sekilde ugrasilmaz bence cikmisken atlasin

0|0
    0|0
  • Hayır çıkmam kimse benim canımdan kıymetli değil

0|0
    0|0
  • Hayır çıkmam valla olanla ölene çare yok

0|0
    0|0
  • Allah kimseyi cagresiz koymasin.

ama zor bir durum, ama ben kimse icin kendime kiymam ( cocuklarim haric ) bu beden yüce yaradinin bize verdigi bir emanet.

tabi benim yüzümden biri böyle bisey yaparsa cok üzülürüm ama kararimdan da vazgecmem .-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...