Sevgilimin beni aldattığını düşünüyorum

sevgilimin beni aldattığını düşünüyorum

çünkü artık beklediğim ilgiyi göremiyorum

biraz isteksiz gibi davranıyor

sizce beni aldatıyormudur

eğer aldatıyorsa ayrılmalımıyım?

lütfen cevaplayın

Güncellemeler:
istediğinizi yazabilirsinizz

0|0
519

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Dilaranın profilini ziyaret edin kendinden bahsetmiş neden erkek arkadaşının öyle davrandığını anlarsınız. aşağıdaki yazı yazıyor.

Kişiliği: Seksi ve Havalı

ben 19 yaşındayım

üniversite okuyorum

oldukça seksi bir kızım

evimde tek başıma yaşıyorum ama arada sırada erkek arkadaşımda geliyor

ailem Antalya da yaşıyor

ben istanbuldayım

3 senedir sigara kullanıyorum

günde 2-3 paket sigara bitiriyorum

alkole biraz yatkınım ama bağımlısı değilim

2 senedir alkol kullanıyorum

2 sene önce uyuşturucu kullanmıştım

esrar falan yani

ama 3 ay sonra bıraktım

şu an temizim

bakire değilim

fantezik bir ilişkim var

topuklu ayakkabı hastasıyım

evde en az 20-25 topuklu ayakkabım var

hepsi de en az 11-12 cm

sizi seviyorummmmm

1|1
    0|0
  • Simdi Bence soyle olmustur ...her dedigine Tamam diyorsan onunla cok ilgileniyorsan bu biz erkeklerde Nasil olsa bebimle havasi yaratiyor..hemen aldattigini dusunme Bence...sunlara diknatbet...teli sessizdemi? Masanin ustune koyuyormu...yani teli tabiiki:) isteklimi...Anladim Sen:) bunlarin cwpini Sen verebikirsin ..

0|0
    0|0
  • alacağını almış bu yolda gidersen önüne iyisi pek rastlamaz ama bu da hayata bir nevi bakış açısı bu şekilde yaşamaktan memnunsan sıkıntı yok yeni aşklarla devam günlük tabi :)

0|0
    0|0
  • Her zaman aynı ilgiyi görmemeniz normal.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ilgi beklediğine bağlı.. Gerçekten ilgi göstermiyormu o soruyu sor kendine ondan sonra yapacağını sen bilirsin a yavrucağım

0|0
    0|0
  • cok kötü

0|0
    0|0
  • en iyi cevaba katılıyorum, profil resmindeki sensen gerçekten o kaybeder bence, taş gibi hatunsun aldatıyorsa o kızı merak ettim "Irina Shayk" olmalı:)

0|0
    1|0
  • aldatıyorsa ayrılmalıyım nedir lan :D

0|0
    0|0
  • senin beklediğin ilgi nasıl bisey?

neden aldatsn senı sevmıyormu ?

0|0
    0|0
  • İlişkiniz banelleşmiştir.

0|0
    0|0
  • ... ve hala sevgilin ha ? :)

0|0
    0|0
  • aldatıyor olabilir. aldatmalı da zaten ben olsam ben de aldatırdım seni...

0|0
    0|0
  • (: hayır aldatıyorsa ayrılma hatta o kızıda alsın gelsin birlikte gezersiniz.

0|0
    0|0
  • baş k*çına tekmeyi

0|0
    0|0
  • Sana olan sevgisi bitmiş de olabilir.

0|0
    0|0
  • bir erkeğin senle ciddi düşüneceğini sanmıyorum. profilini incelediğim kadarıyla sen de bundan pek rahatsız olacak birine benzemiyorsun. ama yine de sana ilgisini azaltmasına anlam veremiyorum. bir erkeği tatmin edebilecek tüm donanımlara sahipsin. işi de biliyorsun. yani kısaca haklı olduğunu ve aldatıldığını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • onu bilmem ama sen aldatmak için yeni pompacı arıyosun hatta pompacılar o sana yetmiyo.. Çok iğrençsin.. ııyyy midem bulandı..

Kız dediğin biraz asil olur o ne her resme çok seksiyim şöyleyim böyleyim... çok seksi olacağına biraz ruhlu olsaydın. Hayır düşünüyorumda sen bende şişme bebek gibi bir algı yarattın aynı işi görürsün başka bir farkın yok

0|0
    0|0
  • Aldatir tabi sen cakilacak bir kizsin o da yeterince cakmis sana simdi evlenilecek kiz ariyodur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1. Bu dediğimi yanlış anlama ama senin bilinçaltında kesinlikle seksi olmakla ve çevreden onay almakla ilgili bir sorunun var bence. İnsanların kafasında berbat bir görüntü çiziyorsun, biraz mütevazi olman lazım, kendini tanıtırken ve her fotonun altına çok seksiyim dememelisin... kızlar arasında dalga konusu, erkekler arasında kaşar muammelesi görürsün, iğrenç muhabbetlerin mezesi olursun. İyliğin için diyorum. Baktığında inanılmaz kötü duruyor kendine çeki düzen ver bence biraz.

2. Sevgilinin kişiliğini bilmeden, ilişkinizin boyutunu bilmeden, sana olan tavırları eskiden nasıldı şimdi nasıl aradaki farkı bilmeden biz nasıl yorum yapalım...

1|1
    0|0
    • ben kaşar olmayı

iğrenç muhabbetlerin parçası olmayı seviyorum

• Tek çözüm ayrılman.

0|0
    0|0
  • Aldatıyorsa ayrılman daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • bunu sen düşünüyorsun ama o yapıyormu bilinmez buyüzden bu tarz şeylerle meşgul olma derim

0|0
    0|0
  • yeni bir heycana ihtiyacın var bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...