Hadi byanlar cevaplayında göreyim

1- neden kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanıyorsunuz?

2- erkekleri neden küçümsüyorsunuz?

3- sizden hoşlanan bir erkeğin ilgisini neden çıkarlarınız için kullanıyorsunuz?

4- fiat tempra ile aranızda farklılık var mı? (anladınız siz onu)

5- erkek arkadaşınıza söylediğiniz şeyler neden içinizden gelenler değil de, 4-5 kız arkadaşınızla ortak kararınız oluyor?

6- para neden bu kadar önemli?

7- hani önemli olan iç güzellikti?

8- neden hepiniz aynı giyiniyorsunuz? (belli karakterler, tikiler, emolar vs.)

9- erkekler olmasa da olur gibi düşüncelere yanlış olduğunu bildiğiniz halde neden kapılıyorsunuz?

10- bir erkeği kıvrandırmaktan neden bu kadar zevk alıyorsunuz?

11- erkeklerle dalga geçerek kendinizi mi avutuyorsunuz?

12- bu kadar kompleksli olmak zorunda mısınız?

Güncellemeler:
yemedi heralde :)))
medeni cesaret yok gerçeklere gelince

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Cevaplarım;
    1) Hiçbir zaman kendimi dediğin gibi görmedim..
    2) Erkekleri küçümsemiyorum.. Ataerkil yapıdan geldiğimizi bildiğimden ve çoğu kişinin sevmediği tarzda düşündüğümden erkeğe saygı duyarım.
    3) Öyle bir niyetim olmadı. Yapmadım da. Karşımdakine üzülürüm eğer olmayacak bişeyse kendimi açıklar gönlünü kırmadan vazgeçirmenin yolunu ararım.. Kimseyi çıkarlarım için kullanmadım.
    4) Bu sorunu anlamadığım için cevap veremeyeceğim.
    5) İçimden gelenleri söylerim ben..
    6) Para ihtiyaçlar için önemli.. İhtiyaçlarımızı karşılamazsak yaşayamayız.. Fazlası zarar zaten. Herşeyde olduğu gibi..
    7) Benim için halen öyle.. İç güzellik önemli
    8) Tarzım kendime özeldir. Kimseyle aynı giyinmiyorum. Velevki aynı şeyleri giydiğimi göreyim problem etmem. Böyle saçmalıklarım yoktur..:)
    9) Yaradan erkekleri kadınlar için, kadınları da erkekler için yaratmıştır.. Böyle sürüp gider..
    Feminist takılan bayanların bile önceden yaşadıkları aşkın yarası kaldığından feminist olur çoğu :)
    10) Kıvrandırmayı sevmiyorum. Ama kıvrandıranlarda gördüğümü söyleyeyim.
    Erkekler zor kadınları severler. Uğraşmak daha çok hoşuna gider. Bu yüzden de özellikle devrimizin kızları erkeklerin bu huylarını bildiklerinden bunu yapıyorlar. Tabii bu yöntem herkese de uyarlanmamalı. Naz yapılabilir ama cıvığı çıkmadan bırakılmalıdır. Herşey dozunda güzel. Aşırısına da kızarım. :)

Dipnot: cevaplara samimi şekilde dilim döndüğünce yazmaya çalıştım. Umarım yanlış anlaşılmam.. :)

Ayrıca sorularına 5* :))

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 1- Çünkü dünyada benden birtane daha yok.(akıllı olun sizde kıymet bildirin)

2- Küçümsenmeyecek hareketler yapın.

3- Bizim de ego tatminine ihtiyacımız var.

4- Anlamadım.

5- Kızlar akıl fikir danışır; bunda abes birşey yok.

6- Parasız dışarıda s*çmaya gidemezsin; 1 tl.

7-Dışı güzel olanın içine bakıyoruz herkes gibi. Kız-erkek ayrımı yok kandırmayın.

8- Kızlar aynı giyinse eve dönüp kıyafet değiştirir; yalan bu.

9- Anlamadım.

10- Kendimizi değerli hissediyoruz. Ayrıca kıvranan da kıvranmasın tohumuna para mı saydım!

11- Dalga demeyelim. Seni istemem dedikçe şansını zorlayanlar var. Hak ediyorlar.

12- Kompleks değil mükemmeliyetçilik o.

0|0
    0|0
  • 1-Hiç bir zaman kendimi ''bulunmaz hint''kumaşı olarak görmedim.Sadece düşüncelerimi ve fikirlerimi dediğin şekilde değerlendirebilirim.Çünkü bunlardır sadece bana özgü olan beni farklı kılacak ve değerli yapacak olan.
    2-Ne erkekleri ne de bayanları kıüçümsemedim hiç.İnsanları küçümsemek gibi bir huyum yoktur.
    3-Çıkarlarım için kullanmadım kimseyi.İnsan kullanmayı sevmem.
    4-Her ne kadar hoş bir soru olmasa da cevaplıyorum.Senin bu şekilde tabir ettiğin kızlardan olmadım hiç.Ayrıca bu oldukça kaba bir tabir bence.
    5-İçimden geleni söylerim ama bu etrafımdakilerin görüşlerini almayacağım anlamına gelmez.
    6-Para hiç bir zaman önemli olmadı benim için ve olmayacaktırda.Beni kendi param ilgilendirir başkasının parasından bana ne.
    7-Fiziksel güzelliğe önem vermem evet gereklidir ama çok öenm vermem.Düşünceler ve fikirler önemlidir benim için.
    8-Emo,tiki dediklerininden değilim.Olanlarında kendi sorunlarıdır ne giydikleri nasıl giydikleri ilgilendirmez kimseyi.
    9-Erkekler olmasa da olur düşüncesine kesinlikle katılıyorum.Nedenini açıklamıyorum çünkü hiç bir erkek bunu anlamaz.Kendinizi haklı çıkarmaya çalışmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz bu konuda.
    10-Hiç böyle bir şeyden zevk almadım.

1|1
    0|0
  • Genellemeler genellemeler...
    1.neysem oyum işte.
    2.sadece kibirli insanları küçümserim
    3.Bu kadar saçma birşey yok sanki erkeklerin çoğu kadınların hislerinden faydalanmaya çalışmıyormuş gibi.
    4.Kadınları arabayla kıyaslamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz hayatınız boyunca size fiat bakacaksa o başka tabi!
    Düşündüm de sorulara cevap vermeye gerek yok seninki besbelli kuyruk acısı...

1|0
    0|0
  • Oyle sanmıyorum
    Kucumsemiyorum
    Cikarlarim icin hic kullanmadim
    Anlamadim
    Cunku akil almaya bazen ihtiyacimiz var herkes gibi
    Para onemli cunku parasiz yasanmaz ama para sadece faktorlerden biri
    Ic guzellik halen onemli ama disi cok cirkin olunca da sevmez zor
    Ayni giyinmiyorum magazalar moda diye ayni mallari satiyo napalim?
    Erkeksizde yasanir ama biraz zor yasanir
    Ego hepimizde var sizde yok mu?

0|0
    0|0
  • erkekler aptaldır. değer vermekle yüzünü göstermeyi bir sanıyorlar. tek değilsiniz gençler. milyonlarca insan var.herkesin evlenene kadar milyonlarca seçeneği var.

0|0
    1|1
  • 1.2. hiç böyle olmadım, aslında bazen gerekli. Gene de seven sevdi.
    3. Ego tatmini.
    4. Bence, tofaş daha doğru olurdu. Fark var basit bazen da görünürse sizin gözlerde içi donanımlı oluyor farkında değilsiniz.
    5. Onu küçük kızlar yapar, çok beraber vakit geçirdiği için, olgunlaşınca tecrübe konuşmaya başlıyor zaten.
    6. Para önemli, ama herşey değil. Sadece bir araç. Bence zengin olmasın cimri da olmasın.
    7. İç güzellik konusunda, keşke sizin için bu kadar önemli olsaydı. Karşılıklı. Benim için karizma daha önemli.
    8. Genelleme yapmak yanlış olur.
    9. 1 alternatif olarak o da anlık. Yanlış değil, sakinleştiriyor.
    10. Zevk almadım, ama böyle sadistler var. Bu onların zevk alanı.

0|1
    0|0
  • Öleyiz
    Kücüldürtmesin
    Ilgi ve cikar baglanti kuramadim
    Corsa daha iyi
    Fikir alma
    Para ikisinde olsun
    Öle
    Diktirtmiyoz
    Gercektende olur niye olmasin
    Kivranma

Asla kendinden fazla degeri vermiceksin verirsen öyle olur. Bu hem kiz hem erkek icin gecerli.

1|0
    0|2
  • yooo
    küçümsemiyorum ki
    kullanmıyorum
    var
    kendi içimden gelenler
    önemli değil
    zaetn öyle
    aynı giyinmiyorum
    yoo yanlış değil
    aynısını kendinize de sorun.

0|0
    0|0
  • senı cok uzmusler bellı : )

0|0
    0|0
    • Bazen Derine Dalmak iyi gelmez

• hıc valla : )) dız mız falanda çökme hıc tarzım degıl : ))

• ks nin kapısına mı dayansam :))

• 1. Sanmıyorum ama benden bir tane daha yok, bu da bir gerçek...
    2. Cinsiyet ayrımı yapmam küçümsemem de kimseyi...
    3. Kullanmıyorum... Onlar beni kullanıyor gibi geliyor...
    4. Benim neticem öyle değil...
    5. Hep içimden geleni olduğu gibi söyledim bu güne kadar...
    6. Sizce?
    7. Kendinizi de kandırıyorsunuz sanki?
    8. Bir ideolojiye bağlı değilim istediğimi giyiyorum...
    9. Hiç düşünmedim...
    10. Almıyorum... Bu konuda da cinsiyet ayrımı yapmam tabii kıvrandıracaksam...

0|0
    0|0
    • eminim öyledir. sütten çıkma ak kaşık seni :D

• Hala kabasınız...

• sizin görüşünüz saygı duyarım

• 1- bu bana göre değil :D
    2- ben insan ayrımı yapmam kimseyi küçümsemem :Dü
    3- benden hoşlanan kimse yok ya da ben farkında değilim :D
    4-bişi anlamadım yeminlen :(
    5-ilişkime kimse karışamaz benim özelimdir :D
    6-çalışıp kazanmalıyım yaşamak için kendim ayakta durmalıyım bu yüzden :D
    7-beğenmediğim biriyle olamam yalan yok ama bana göre değilse karakter oda olmaz :D
    8-valla ben normal bir insanım emo felan beni bağlmaz ne giyerlerse giysinler :D
    9-öle bir düşüncem hiç olmadı adam gibi adamlar var ki ne kadar kaçsanda aşık olursun :D
    10- elimde bir dünya koz varken bile böyle bişeye gerek duymadım duymam :D

valla ilk defa bu kadar uzun soru cevapladım :( yoruldum :(

0|1
    0|0
  • 1-yerli malı yurdun malı.bulunmaz Bursa kumaşıyım.

2-kendim küçüğüm zaten.

3-çıkarı bitenin muhabbeti de bitermiş.( bu kısımlarla alakam yok )

4-arabalar tarzım değil. ( anladık ,ucuz benzetme bunlar )

5-her zaman kendi kelimelerimi kullanmayı yeğlerim.

6-ay başı önemli oluyor,malum ödemeler.

7-cerrah olmayı her zaman istemişimdir.iç organların yapısı dikkatimi çekiyor.

8-ben hala fii den kalma şeyleri giyiyorum.sokak modası bana göre değil.

9-olmadan olmaz diyebiliyorum.

10-ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız.

11-dalga denizde olur.

12-kompleks dediğin yüzey yapıştırıcısını anımsatıyor bana.

0|1
    0|0
  • 1) Bulunmaz hint kuması dglz 2).Ben haytta kucumsemem erkegi bırk kimseyii 3) cıkarcılık cıkarı olanlar için olan bisey 4)Anldk bz onu D: 5) Erkek arkdsıma sölicegm seyi baskasndan dyup sölck kdr aptl olmadm kndm krar verrm 7) bir çirkine bile asık olbrm 8) o tarz mesles,i 9) öyle demem erkeksz olmaz 10) kıvranmak .s sevdgimi nie kvrndırım 11) Dalga denzde olr 12) kompleks kisilkle alakalı :))

0|0
    0|0
  • sanırım ben bayan degılım hepsı bana sacma geldı ben bunlar degılım

0|0
    0|0
  • 11- sen doğru insanı bulamamışsın , genelleme yapma...

0|0
    0|0
    • sorular arası ilişki kurup ta kişiliğini çıkartmaya çalışmak ve o psikolojide olmak kendini farklı hissettirsede insanları yanlış tanımana sebep olacagından bence yanlış düşünce tarzı

• Helal olsun kızlar bir bir yazmışlar

0|0
    0|0
    • evet sen niye yazmadın üşengeç

• ona katılıyorsun demekki senide tebrik ederim

• Evet katılıyorum :) bende teşekkür ederim ozmn

Erkekler Ne Diyor 10

• valla bir erkek olarak bu sorularına tek bir cevap verebilirim aynısını erkekler yapmıyomu sence kadınları ya da sevgililerini arkadaş ortamlarında meze yapmıyomu tuttuğu eli bile cümle aleme anlatıp kızın adını motor a çıkarmıyomu yani bu yazdıkların sadece kadına özgü değil

0|0
    0|0
    • herkesin kendi düşüncesi ben çevremi seçerim labale boş konuşan 50 arkadaşım olacagına beni eleştirebilecek yanlışımı görüp düzeltmeye çalışabilecek bir arkadaşı o 50 arkadaşa tercih ederim.

yanlız gezmemek için sokak takımını arkadaş edinmiyorsam bir fark var demektir yak karakterde ya da kişilikte

• ha işte o kişilik biz erkeklerde daha bozuk bende onu anlatmaya çalışıyorum zaten erkek milletinin tek derdi kadının bacak arası o kadar

• bırak şu kezbanları kardeş, sana da bulalım bir tane slav kızı, ömrün uzasın :)

0|0
    0|0
  • 100 kadına bir soru sorduk 216223 cevap aldık hesabı oldu, hepsı tek tek cevaplamıs..
    damarlarına basılmıs anlasılan :)

0|0
    0|0
  • Kendını kızlara bu kadar kaptırma birader senı seven birisini bulursan ne ala başkaları üzer senı sende acımasız ol biraz

0|0
    0|0
  • ya beyler bu kızları ilah yaptınız şunları şımartmayacan köpek gibi davranırsan peşinden ayrılmaz net.

0|0
    1|0
  • adama haklı cevp verin hanımlar =)

0|1
    0|0
  • adam ağır haklı

0|1
    0|0
  • Aynen ya , merak ettim bak şimdi :D

0|0
    0|0
  • Bence sen 4.soruyu anlayana direk 100 ver ;)))

0|0
    0|0
  • bence 11 olarak ben pro işsizmiyim diye soru sorada bilirdin

0|0
    0|0
Yükleniyor...