2 haftada yaşadığım filmi aratmıycak olaylar....

2 hadta önce önce babam beni boğmaya kalktı annemde dahada tahrik etti beni öldürüyodu bende onlar içerdeyken annemden 100 tl alıp evden kaçtım napıcam diye düşünürken aklıma bir arkadaşım geldi ve onu aradım tek yaşıyodu kalıcak yerim yok ve onda kalabilirmiyim diye sordum.tamam dedi buna gitik işte bana çok iyi davranıyodu 2.gün sevgili olduk beraber uyuyudouk :) ama peşinde çok kızlar vardı bigün bir kıza mesaj atmış telini evde unutmuş seni çok özledim diye ben bunu görür görmez bileklerimi kestim hemen geldi oda eve sardılar hemen 3 gün sonra benle yapamıycağını ayrılmak istediğini söyledi bende tamam dedim odadaki 20 tane katarin ilacını içtim ve 10 dk sonra bütün sesler boğuk boğuk ve yavaş gelmeye başladı başım müthiş şekilde dönüyodu yürüyemiyodum beni hastaneye yetiştrdiler evden kaçtıgım için aileme haber verdiler midem yıkandı 3 gün hastanede yattım piskiyatri bölümüne gittik cipralex ve risperdal ilacını verdiler içiyorum şu an.. beni kimse sevmiycek anladım ben bu duruma mahkum edildim ne yapıcağımı bilmiyorum

0|1
16

En İyi Erkek Görüşü

• her sey flimlerdekı gıbı olmuyor devletin kurumları var bir polis ya da kaymskamlıga gıdın derdınızı anlatın emınım sizi yerlestırırler bır bakım evıne

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Rüyasını anlatmış

0|0
    0|0
  • Baban neden boğmaya kalktı seni

0|1
    0|0
    • komşunun arabasını üstüne patates kabukları düşmüş oda benden bildi

• Allah yardım etsin zor gerçekten de.

• Vah vah...

0|0
    0|0
  • what the fuck

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• waooböyle psikopatça davranıslar karsındakılerı ürkütür. şahsen yenı tanışmıs olsak sevgilim böyle davransa intihara falan yeltense korkar terkederım onu. istemem öylesini basıma dert almak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...