Sevgiliniz zor zamanlarınızda yanınızda değilse ???

evet arkadaşlar ailenizden biri vefat etse veya başınıza kötü birşey gelse ve sevdiniz kişi uzakta oldugu için yanınızda olamasaydı neler düşünürdünüz...

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• sert düşünmeye gerek yok bende babamı kaybettim bu günde sevgilim dostum ailem yanımda olsun istemiyorsun çünkü biliyorsun ki onlar gelse hiçbişi değişmeyecek ki ben o zaman çok iyi hatırlıyorum telefonuma bile bakmamıştım çünkü düşündüğün şey ölüm birilerinin yok oluşu oluyor eğer o zamanda kalkıp sevgilim gelmedi diye düşünüyorsam gerçekten hiç hoş bir durum olmaz ister gelsin ister gelmesin çok büyük bir acının yanında onun gelmemesi sorun değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zor zamanda yanımda olmayan iyi zamanda da olmasın tekme

0|0
    0|0
  • yanıma gelebilecek durumda değilse gerçekten telefonla en azından desteklerini beklerdim. ama bir yol bulup gelmesi iyi olur tabi.

0|0
    0|0
  • Uzakta olması buna engel değil.

0|1
    0|0
    • peki yaa ailesi erkek arkadaşının olmasına kızıyorsa ?ve bu yuzden gidemiyorsa

• İnsanlık hali olabilir

1|0
    0|0
  • Sevgili degildir o zaman..

0|0
    0|0
  • Bir daha hiçbir zaman yanımda olamayacaktır :)

0|0
    0|0
  • sen hala onun sevgılın olduğunumu sanıyorsun...

üzücü bır durum tabıkıde.

0|0
    0|0
    • ya ailesi kızın sevgilisi oldugunu bilmiyor ve bu duruma çok kızıyor ise ne olcak ?erkek ya gidemiyorsa?

• aradım sureklı ama ulaşılamıyor telefonu kapalı mesaj bıraktım bir kaç tane elimden başka ne gelir ki ?

• brak gıtısn kardeşim o senı çokdan brakmış çünkü..

• artık sevgilim değildir

0|0
    0|0
  • öncelikle Allah korusun.telefonla onla bunla yanımda olduğunu hissettirmesi yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tartar biçerim durumu

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak gerek..Çünkü bazen duruma göre değişiyor Ailenin tanımadığı onaylamadığı biri yakında da olsa gelemez.

Eğer ailenin onayını almış biri aramış ama gelememişse geçerli mazereti olmalı.

Fakat örneğin babasının acısını sevgilisinin kollarında göğüslemeye çalışmak da akıl karı değil..

0|0
    0|0
  • sevgili değil dir...

0|0
    0|0
  • üzücü bir durum olurdu benim için insan kötü zamanlarında sevdiklerinin yanında olup destek olmasını ister. duygusal bir insan olarak sahsen beni üzerdi kafamda soru işaretleri olur belkide sogurdum gecerli bir mazereti yoksa

0|0
    0|0
  • allah korusun

0|0
    0|0
  • Herşeyden önce insan değildir zor zamanlarda kimin ne olduğu belli olur zaten.

0|0
    0|0
  • anlayışla karsılarım sonucta uzakta olan bırı nasıl heran gelebilsin?

0|0
    0|0
  • kaybettıgım ınsanı .

0|0
    0|0
  • sevgili hep yanında olacak aga

0|0
    0|0
  • ondan sevgili olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...