90-75-95 Vücut ölçüleri nasıldır sizce 95 kalça fazlamı yoksa ideal mi?

Vücut olçulerım bıraz kalın ama dışarıdan bakanlar zayıfsın dıyorlar dıştan fazla belli etmıyorum ama kalçalar fazla mı sankı?

0|0
11|32

En İyi Erkek Görüşü

• kalçaların fazla değil .tam kadınsı bedene sahipsin .kadınsı beden her zaman çekicidir .ölçülerinde olması gerektiği gibi .

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Sen kalaçayı bırak bele bak o ne yaaa? Milletin dikkatini çekeceğim diye kalçayı öne çıkaracağına sadece beli yaz sorsana nasıl eriteceğim diye. Sazan avını bırak. Zaten enaz 100 kişi eklemiştir seni onlar yeter sana.

2|0
    0|0
    • Senin duşuncen o ise benımkıde o olacak dıye kaide yok. Ben burada gayet normal açık soruyorum fazlalıgım var mı dıye. O senın abazalıgın ve yobazlıgın ben karışamam.

• Ahaha evet

• Ok sorun yok bel inceltmeye devam kalçanı unut orası iyi :))

• 2|2
    0|0
  • iyi bence böyle

0|0
    1|0
  • boyu posu bütün olarak görmek lazım

1|0
    0|0
  • boyda onemli boyu 160cm sorun demek

1|0
    0|0
  • Şuraya bak ya metre hesabı değil ki 1 metre diyesin bizde ha şu kaar diyelim ne bilelim 95 nası birşey çok merak ediyorsan foto koyarsın cevabını alırsın bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Balık etlisin,sanırım kemik yapıların da geniş.Kalçalarda yağlarına dikkat et vede yiyeceğine dikkat et.Tarif ettiğin fiziğinle güzelsindir..Üzme kendini.

1|0
    0|0
    • Teşekkur ederım :)

• kendi resmini kullanan tek erkek sensin sanırım burda :) kendine güvenemen çok hoş.aradığını bulursun umarım.

• Teşekkür ederim ancak bura da aramak için üye olmadım.Fikirlerimi düşüncelerimi paylaşmak için üye oldum. :) Yine de teşekkür ederim ilginiz için :)

• fazla gibi...

Diğer yönden iyisin...

cut.

1|0
    0|0
  • Sazan.Avi :D

1|0
    0|0
  • güzel güzel

0|0
    0|0
  • fazla biraz ama...:/

1|0
    0|0
  • sen kadınların saldırmasına bakma, bence her kadın senin gibi bir fiziğe sahip olmayı ister. ama boyun kısaysa kalçalar kötü durabilir. senini 170 olduğunu farzedersek gayet başarılı bir kadıncağızsın.

0|0
    1|0
    • Dıştan fazla durmuyor hatta 48 kılo felan mısın dıyorlar bılmıyorum.

• boşuna takıntı yapma işte ne güzel. bence güzel hatların var,

• Bi pozisyonda iyi gider

1|1
    0|0
  • kalçalar iyi boşver. beli biraz inceltebilrisen iyi olur. ama en güzeli gözler (fotodaki sensen)

0|0
    1|0
  • kadının kalçalısı yemeğin salçalısı demiş atalar.

1|0
    0|0
    • Erkeğin göbeklisi kadının kalçalısı meşhurdur :) demişler

• Selam nebahat.

boy pos 95 göt. Damızlık

2|0
    0|1
  • ölçünün hiçbir anlamı yok. hatların önemli. dolayısıyla belim şu kadar kalçam şu kadar demenle bir sonuca varamayız. amma abartılı ölçülerin yok. birtek bel kalın gibi duruyor o da tahmin. belkide hatların güzeldir. yakışıyordur. bilemeyiz.

0|0
    2|0
  • İyidir bence.

0|0
    1|0
  • 95 mi naptın sen yayık ayran fıçısımı montalattın

1|0
    0|0
  • herşeyden önce kalça gelir .

yemekte salça karıda kalça :p

0|0
    0|0
  • kalca 120 olmali :D offf atessss

0|0
    1|0
    • Ben böyle zor yuruyorum bır de 120 cm kalçayla nasıl yururum bılemem. :D

• :) pitbull klibinde brazil kizlarini oynatiyor ya koca popolu cok seksi :)

• (: takıntılı kızlara resmen hasta oluyorum.

0|0
    0|0
  • yok iyi iyi.

0|0
    0|0
  • öffffff:S.ne?! pazarlican mı kendini?

0|0
    0|0
    • Ne alaka kişiliksiz insan ?

• bu yorumu silsene...oloyur mu öyle?lan:S.ben dediğin(bildiğin kale direğiyim.kilo alamıyorum bir türlü.yav neyse özür dilerim..iyi geceler.senin için 5+ yapacam affet:)

• neden bilmiyorum ama kötü hissettim birden...

• resimdeki sen misin ona göre yorum yapacam

0|0
    1|0
  • çok harikasın hayatım hep öyle kal

0|0
    1|0
  • ideal bir ölçü...

0|0
    1|0
  • sen kızları boşver onlar kıskandıkları için öyle diyolar beni dinle sen tam kıvamındasın :P

0|0
    0|0
  • onu bilemiyecemde yüzün cok guzel

0|0
    1|0
    • bugün gordugum en güzel kızsın

• dag fare dogurmus

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 11