90-75-95 Vücut ölçüleri nasıldır sizce 95 kalça fazlamı yoksa ideal mi?

Vücut olçulerım bıraz kalın ama dışarıdan bakanlar zayıfsın dıyorlar dıştan fazla belli etmıyorum ama kalçalar fazla mı sankı?

0|0
1132

En İyi Erkek Görüşü

• kalçaların fazla değil .tam kadınsı bedene sahipsin .kadınsı beden her zaman çekicidir .ölçülerinde olması gerektiği gibi .

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Sen kalaçayı bırak bele bak o ne yaaa? Milletin dikkatini çekeceğim diye kalçayı öne çıkaracağına sadece beli yaz sorsana nasıl eriteceğim diye. Sazan avını bırak. Zaten enaz 100 kişi eklemiştir seni onlar yeter sana.

2|0
    0|0
    • Senin duşuncen o ise benımkıde o olacak dıye kaide yok. Ben burada gayet normal açık soruyorum fazlalıgım var mı dıye. O senın abazalıgın ve yobazlıgın ben karışamam.

• Ahaha evet

• Ok sorun yok bel inceltmeye devam kalçanı unut orası iyi :))

• 2|2
    0|0
  • iyi bence böyle

0|0
    1|0
  • boyda onemli boyu 160cm sorun demek

1|0
    0|0
  • Şuraya bak ya metre hesabı değil ki 1 metre diyesin bizde ha şu kaar diyelim ne bilelim 95 nası birşey çok merak ediyorsan foto koyarsın cevabını alırsın bu kadar basit

1|0
    0|0
  • boyu posu bütün olarak görmek lazım

1|0
    0|0
  • Balık etlisin,sanırım kemik yapıların da geniş.Kalçalarda yağlarına dikkat et vede yiyeceğine dikkat et.Tarif ettiğin fiziğinle güzelsindir..Üzme kendini.

1|0
    0|0
    • Teşekkur ederım :)

• kendi resmini kullanan tek erkek sensin sanırım burda :) kendine güvenemen çok hoş.aradığını bulursun umarım.

• Teşekkür ederim ancak bura da aramak için üye olmadım.Fikirlerimi düşüncelerimi paylaşmak için üye oldum. :) Yine de teşekkür ederim ilginiz için :)

• fazla gibi...

Diğer yönden iyisin...

cut.

1|0
    0|0
  • Sazan.Avi :D

1|0
    0|0
  • güzel güzel

0|0
    0|0
  • fazla biraz ama...:/

1|0
    0|0
  • sen kadınların saldırmasına bakma, bence her kadın senin gibi bir fiziğe sahip olmayı ister. ama boyun kısaysa kalçalar kötü durabilir. senini 170 olduğunu farzedersek gayet başarılı bir kadıncağızsın.

0|0
    1|0
    • Dıştan fazla durmuyor hatta 48 kılo felan mısın dıyorlar bılmıyorum.

• boşuna takıntı yapma işte ne güzel. bence güzel hatların var,

• Bi pozisyonda iyi gider

1|1
    0|0
  • Selam nebahat.

boy pos 95 göt. Damızlık

2|0
    0|1
  • kalçalar iyi boşver. beli biraz inceltebilrisen iyi olur. ama en güzeli gözler (fotodaki sensen)

0|0
    1|0
1983v>
  • headrunner
    eig 3%
  • :)

:)

1680?0" widthli id="a10790438" class="answer reportable guy ">
    0967?0" widthli id="a10790438" clirl "usrror"opiniogable guy ">
    0433v>
  • 0410?0" widthli id="a10790438" clirls="answer reportablli id= ">
    0436?0" widthli id="a10790438" clirls="answer reportablli id= ">
    irl e guye="http://schema.o answerer">
    G
    |ei9-11Tlass="icon-opinionguscounaagl 0ei9-11Tli9-11Tlig 3% ci9-11Tclass="opinio clas ar"> |ei9-11Tlass="icon-opinionguscounaagl 0ei9-11Tli9-11Tlig 3% ci9-11T crror-guy.pngnioneopinion"> d-15'ss="iba'adhold/A' "tyle='m hrin:0 auto;moda-alizc:c>viosadslo=15; googldivg.cmd.push(func-at=() { googldivg.display('rro-gp ">d-15'); googldivg.pubads().kal="4h([adslo=15]); });ci9cript>cig 3%lig 3% crrordir-qu-g-nio-endofplef"ss="ibarad"aax ld"slo="usrrordir'rro-gp ">d-19'ss="iba'adhold/A' "tyle='m hrin:0 auto;moda-alizc:c>viosadslo=19; googldivg.cmd.push(func-at=() { googldivg.display('rro-gp ">d-19'); googldivg.pubads().kal="4h([adslo=19]); });ci9cript>cig 3%lig 3% crrors="ibarhidden ">ir-show-morght hedescBahsedi75-ğin paylaşımibos=Daha Fahis45" cındbarg 3%lrrors="ibarbme"dcc=mbn"> gl o"><-kalca"">AnatSayfbara> > "><-kalca"ef="">Sf="ara> > "strong>urnurl=% Vüpor ölçü653i -90ıldır -vucu -o kulçarfahismı yoksa">ieas mi?ci9trong>cig 3%lig 3% crrors="ibarhidden % cig 3%ivcrrors="ibarhidden %srrordir-my=n data-to> En İyi Görüş(thu) Oranı<-kalca="avatawww"> gl cass="ibarmy=n dp--shal ci cvh2ss="ibartitlescEn İyi Görüş seçilsinomi?cih2-conBu işlemi g53i alamazsın. Görüş sahibine bil5-9im">önd/Aie Aynı zamandbrsrc=yu=kapatlilabas> 5"modatom rig="Src=nun sağ üst köşesinde yd="alan üç noktbrst="esine tıklayıp nner&qKapatnner&q diyd=ek src=eu daha sonrarda kapatabilirsin.l cass="ibar-sharadlto>ci cvi9-11Tlip%ivcrrors="ibarac-at=n">Şimdi değilSeçci9-11Tlass="icon-opg">ieas mi?s=ava/divtemprv clasaboorlssdiv>
    Yükleniyor...