Zor zamanlarınızda veya her sıkıntınızda yanınızda olan biri oldu mu hayatınızda?

ve o insanı sevip sevvmediğinizi sorguladınız mı hiç?bir insanı sevip sevmediğini onsuz olamayacağını nasıl anlar insan?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• şimdiye kadar güvendiiğim kişilerin hepsi gitti biri kaldı oda EŞİM ...

0|0
    0|0
    • super.eşini sevyrmsn

• ne sanslsn ben sevp sevmedgmı bılemyrm:Snapcm nısan ısıtyrr

• sana bir tavsiye güvenmek ve güvenebilmek senin elinde güvenip sevgini gösterirsen artık çıkarmakta batırmakta onun elinde olan bişey , bir şey daha illa ilk sevmende güvenmende başaracaksın diye bişey yok..

Erkekler Ne Diyor 21

• evet arkadaşlarım iyiki varlar :D

0|0
    0|0
  • Yok malesef.Olanıda ben istemiyorum...Zor zamanımda yanımda olan insan kim bilr ne çıkarı olacak benden..Sevmiyorumdur herhalde aslada öğrenemeyeceğim bir soru.

0|0
    0|0
  • yo olmadı çünkü kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum kimseye ihtiyacım da yok teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • olmasını istediklerim olmadı ama en azından yardımcı olmaya calısan bir kaç kişi oldu

0|0
    0|0
  • Kalıcı mı?

Hayır :)

Şu anda var tabisi destek olan dostlarım...

Onsuz olup olamayacağını onsuz bir sen' i düşünerek empati yaparak anlayabilirsin...

0|0
    0|0
  • olmaya çalışan insanlar oldu her seferinde, ama her seferinde kendimi alkole sakladım. mutluyken ya da mutsuzken. kimseyi kolay kolay sevmem

0|0
    0|0
  • love is a potion mixed up by careless fools link

0|0
    0|0
  • zor zamanlarda tek olursun herzaman güzel zamanlarda sahte dostlar herzaman yanında bir kene gibi olurlar :)

0|0
    0|0
  • yalnizlik iyidir. kimseyi istemem. sadece ailem olsun yeter...

0|0
    0|0
  • Oldu ama bu bir kız değil kızlar genelde bir tekme daha vurur bu zamanlarda

0|0
    0|0
  • Öyle birini bulursam bırakmam

0|0
    0|0
  • eskiden hiç olmazdı ama artık var

0|0
    0|0
  • herzaman tek tapancayım yalnızlık zor

0|0
    0|0
  • evet dostlarım ve ailem her zaman yanımda oldu ama tabi her şey karşılıklı...

0|0
    0|0
  • olmadılar hiç

0|0
    0|0
  • olmadı hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Olmaz mı böyle arkadaşlarımızla ayakta duruyoruz

0|0
    0|0
  • dostlarım oldu

0|0
    0|0
  • oldu evet

0|0
    0|0
  • zor zamanlarımda uyku moduna geçip evden çıkmadığım günler oldu.

0|0
    0|0
    • neler yasamstn

• sporcuyum başarılı olduğumu bildikleri halde bile bile inatla istenmiyorum kimseye bir zararım olmaz sporla yatıp sporla kalkan brisiyim ama işlerim rast gitmiyor ortalıkta öyle geziyorum çok daha farklı yerlere gelirdim ama nediyeceğimi bende bilmiyorum

• olmadı hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oldu...iyi ki var

0|0
    0|0
  • ben sevgilim olmadan yapamam sanırım.. biz hergün görüşürüz mesela. ölüm acı mutluluk stres her anımızda yanımzda olduk birbirimizin.. ne biliyim ben onu bigün yalnızca bigün göremeyince çıldırıcak gibi olurken, yokluguna nasıl dayanırımki..

0|0
    0|0
    • onun senı sevdgne emnmsn ne zmndr cıkyrsnz

• eminim. ama asla söylemez biliyomusun. alıp karşısına ben seni çok seviyorum demez hareketleriyle taviz vermeden gösterir herşeyi.. 10 aydır beraberiz..

• düşünce tek başıma kalkabiliyorum.

0|0
    0|0
  • bira şişem ,hep yanımdaydı .

0|0
    0|0
    • en yakının içik olması daha iyi demi ne dost ne akraba

• olmadı.tırnağın varsa başını kaşı hesabı

0|0
    0|0
Yükleniyor...