İlk aşkınızı anlatır mısınız?

İlk aşkınızı anlatırmısınız bakalım kimler nasıl aşık olmuş :)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben unutmaya çalışıyom sende deş :)

0|0
    0|0
    • bende unutmuştum da bugun geldi bir kere baktı yine aynı şeyler başlıyor hadi hayırlısı :D

• sofrada kalan 1 lokma ekmeğe dönersin :)

Kızlar Ne Diyor 6

• 6. sınıfa gidiyordum çocuk bizim sınıftaydı çok ilginç di mi :D ilk sevme-aşk diyebileceğim şey.ilk de ona itiraf etmiştim :D

0|0
    0|0
    • bende 6. sınıfta çok sevmiştim :D ama söyleyememiştim içimde kalmıştı

ama iyikide söylememişim hani güzel kızların çirkin erkek kankileri olurya o zamanlar öyleydim :D red ederdi kesin :)

• ahhaha :D bende de oluyodu :D ama artık '' yiteeeeer dedim '' ne aşk ne sevgi :D yalan geliyo artık bilmiyorum yani herkesi sevmem 2 gülene de aşık olmam :D

• aşka pek inandığımı söyleyemiycem artık.aşk başka bişi hoşlanıp anlaşmak başka bnce :) en son vardğm sonuç, hiç aşık olmamışım hep aşk sanmışım :D

• kişiliğini bile hatırlamıyorum. 8 sene olmuş

0|0
    0|0
  • ilk aşk mı ,o da ne

0|0
    0|0
  • ilk aşkım ilkokuldaydı 1.sınfta adı da berkaydı hatta sınıfın en yakışıklısydı bende gözlüklü şişman çirkin bişydim hep alay ederdi benimle ama ben aşıktım gözlerne felan bakamazdım utanrdm çok kalbim atardı her gördüğümde beş yıl aşık oldum ortaokula geçince farklı okula geçtim bidahada unuttum onu yıllar sonra öss ye hazrlk zamnnda aynı dersaneye düştük geçmişte bahsederken dedm küçkken sana çok aşktm hergn ağlardm felan diye gülüştük öyle de bir anım olmuştu ilk aşkımdı=)

0|0
    0|0
    • bende erkek olaraktan az ağlamadım değil :) geçen bir kız vardı eskiden onu sevdiğini söyledim kızda çok cool bişey okulun popileri güldü ula popilerim diyosun zor kızım diyosunda be güzel kolunda saçım kadar kıl var ( yakından bakınca fark ettim bide sarışın zar zor gördüm :) :D

• oluyo öyle şeyler şimdi gelse ayy ben ona bakmam geçmiş gitmiş oluyo hayatda=)))

• hiç görmeden sadece sesini duyarak aşık oldum ona ve herşey gibi oda bitti ama hala ilk aşk işte

0|0
    0|0
  • kimi görsem aşık oluyordum bir de ciddi ciddi ağlıyordum be iyiki geçti o günler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tatilde tanışmıştık, mavi gözlü çok güzel bir kızdı. Sonra onun için yaşadığım şehri değiştirdim, okuduğum liseyi değiştirdim. Sırf yanında olabilmek için. 3 sene hayatımın en güzel yıllarıydı, sonra lise bitti, bir takım ailevi mevzular oldu aniden onu bırakıp İstanbul'a dönmem gerekti. Beni bekle dedim, bekleyeceğini söyledi. Sonra geri dönemedim, öyle kalmıştı.

0|0
    0|0
  • pikniğe gitmiştik kafasını arabanın camına sıkıştırıp arkasına geçmiştim öyle tanıştık

0|0
    1|1
  • Bir çok kız arkadaşım oldu burada itiraf ediyim hiç aşık olmadım

0|0
    0|0
  • ana sııfnnda başladım :D

0|0
    0|0
  • hiç kimse ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...