Beğenilmeyen kızın yıllar sonra taş olması. başınıza böyle bir şey geldi mi ?

gülelim mi ağlayalım mı

"ileride bıyıkları olur bu hatunun,hiç bir yerinde de iş yok zaten salla moruk."

muhabbetinin 5 sene sonrası.

feysbuk sağolsun araştırmalarım ve sonrasındaki yorumum:çekici kadınların %70 inin küçükken bizler tarafından dışlandığını söyleyebilirim.(tahmini)

hadi lan bıyıklı

senin boyun küçük

sen gözlüklüsün

senin sivilcelerin çok

bana göre değilsin

küçüksün

koca kıçlı şehnaaaz..

gibi örneklerle büyümüşlerdir.

şimdi

bira göbekli sülümaaan diye dalga geçerseler "kendim ettim kendim buldum"a bağlamak boynumuzun borcudur.

0|0
16|23

En İyi Kız Görüşü

• bak ben 94 kiloydum vboyumda vardı ama kilolu olduğum için kısa görünürdüm obeziteydim evet bıyıklarımda vardı ama işte lise 1 deydim hep ezilirdim.dalga geçerlerdi hırs yaptım değişicem lağn dedim.1 senede 32 kilo verdim kick boks ve fitness a basladım 46 bedenden 36 bedene düştüm.şuan 4.senem kick boksda ve profesyonelim saçalrım kıvırcıkdı hep kısa kestirirmedim uzattım çok güzel oldu kadına dair bütün bakımları yaptırdım tırnaklarımı uzattım.ve gerçekten eski halimle yeni halimi tanıyamasınız.ve beni o zamanlar red edenler hepsi benle bulusmak istedi telefondan gizliden aradılar itiraf ettiler.ve spor ile boyum 177 oldu.ve görenler hayrete düştü.ve emin olun çok memnunum şuan suratlarına bile bakmıyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayatın acı yüzüyle karşılaşın öyle işte i*neler! aszdfxgc

0|1
    0|0
  • erkeklerin %99 u bunu yaşamıştır.

0|0
    0|0
  • çağ atlıyolar harbi bazıları nasıl aldatılmışlarsa nasıl terk edilmişlerse nasıl laf yimişlerse iyim olmuş hayrına be bacım diyesim geliyo

0|0
    0|0
  • ahahah yarıldım :D

0|0
    0|0
  • ahaha aynı beni anlatıyosun :) dalga geçerlerdi benimle tek bir arkadaşım bile yoktu okul zamanları.. şimdi evrim geçirdiğime inanıyolar :)

0|0
    0|0
  • Evet erkeklerde de öyle bir durum var tipsiz olanlar yakışıklı olmuş :)

0|0
    0|0
  • valla ya bende bir ara küçükken çirkindim diyebilrim arkadaşlrm evrim geçirdim diye evrime inanıyolr şimdi çok güzel buluyo herkez :D

0|0
    0|0
  • Bn gibi :-) o zmnlar kndme doknmadgma cok seviniyorumm gorenler taniyamiyr bazen :-)

0|0
    0|0
  • oh olmus:)

0|0
    0|0
  • her türlü kadının gucu he :))

0|0
    0|0
  • etme bulma dünyası :)

1|0
    0|0
  • ahahhaaa :)

0|0
    0|0
  • küçükken derken

0|0
    0|0
  • ne derler bilirsiniz çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır :D

0|0
    0|0
  • asdgasdg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bende genelde tam tersi önceden of dediklerimin hepsi şimd divan minderi gibi olmuş

1|1
    0|0
  • Bizim lisede vardıı bir tane . Tek kaş derlerdi kıza. Sonra dansçı olmuş bu. Sonrası şimdi 3000 bin tane takipçisi falan var. Azmetmiş başarmış bizede izlemek düşer :p

0|1
    0|0
  • hiç öyle vurucu etki yapan hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Benzer karşılaştım.Okul zamanların da kızın yüzü güzel değildi ve ilerki yıllarda gördüğüm de yine pek yüzü güzel değildi ama fiziği taştı taş :) Bir başka kızın da bıyığı vardı,genelde saçlar toplu idi ama yine de beğenirdim kızı.Aradan yıllar geçti ve bir gördüm harika güzel kız olmuş.O zamanki gibi saçları uzun ama dalgalı,yüzünde hafif makyaj ve güzel yüz,ahh ah içim gitti :)

0|0
    0|0
  • Hayatını 1 erkek için intikam güdüsüyle geçiren bütün zevklerden sırf bu amaç uğruna vazgeçebilecek hırs ve gözü karalıkta olan sonunda bir zamanların kezbanlığından sıyrıldıktan sonra dalgasını geçen çocuğun götüne kadar girip kendini farkettiremeyince çılgına dönen ezik kız tiplemesidir..

0|0
    0|0
  • lisede benı seven bir kız vardı 1-2 ay da çikmiştik ama ben çirkin oldugu için ayrılmıştım , 2-3 yıl da peşimden koşmuştu tabi biz seviyoruz baskasını halbuki gitsene seni sevene yok ... neyse aradan 6 yıl geçti tam kız sanki miss turkey ruhu kaçmış içine o değil selam veriyoruz almıyor

0|0
    0|0
  • Sen makyajın mucizesini bilmiyomusun?

Zombiyi bile taş gibi hatuna çevrilir :) Yeterki yapmasını öğren :) makyaj kutusuna düşmüş birini görürsen yolda bilki kokoşun tekidir o :)

0|0
    0|0
  • ben ezel ve ebed çirkinim. ama bu halimle seviyorlar beni. lan bir de yakışıklı olsaydım ne olurdu bilmiyorum. Şaka bir yana Mevla manevi güzellik versin. beden güzelliği geçicidir efendiler. boş şeylerde takılı kalmayın. beşeri güzellikleri siz güzelliktenmi sayıyorsunuz. asl olan ebedi güzellik olan ruh güzelliğidir.

0|0
    0|0
  • :D))) yani benim lisede cıktıgımda rahıbe olan hatunlar benden yarıldıktan sonra neden Top Star gibi oluyolar bir anlayamadım :D))) Kızların bende gözü acılıyo sanırım :D

0|0
    0|0
  • küçükken 40 kişilik sınıflarda okuyorduk. seçenek çoktu. ergenliğe ulaşmadığımızdan seçicilik daha fazlaydı. yani bence bu kişisel bir durum

0|0
    0|0
  • Çirkin betty'yi gerçekten görmüş bir insanım, tuğçe diye gözlüklü pısırık bir inek vardı lisede, yıllar sonra rastlaştık, kız cidden bir içim su haline gelmişti gördüğümde, oluyor yani.

0|0
    0|0
  • Bana annen seni çamaşır makinesinde 90 derecede yıkasın öyle gel demişti vakti zamanında hatunun biri şimdi o lafı söylediği adamı görse düşen dibini toplayamazdı muhtemelen

0|0
    0|0
  • (: Demem ki, insan her dahim iyi olmalı. Bu kimin başına gelmişse hemen hemen herkesin başına gelmiştir (: ne ekersen onu biçersin.

0|0
    0|0

• ayşe hatun önal

1993 osmaniye Atatürk lisesi 5 ed D sınıfıf arkadaşım

yüzüne bakmazdık.hatun Türkiye güzeli seçildi :D

0|0
    0|0
  • Oldu lisede en tipsiz kızını mezun olduktan sonra gördüm anammm taş kayaa mübarek reddetmiştim bide tam yazayım demiştim nişanlıymıs bide :/

0|0
    0|0
  • maalesef

0|0
    0|0
  • olmazmı ya. başımı taşlara vurdum :D

0|0
    0|0
  • işte o zamanlardan ileri görüşlü biri olduğumu biliyordum. sdfsdf

1|0
    0|0
  • günümüz de çirkin kız mı var. hepsi birbirinden taş

0|0
    0|0
  • Gelmedi başıma böyle birşey umarımda gelmez :D

0|0
    0|0
  • gelmedi...

geleydi de başımı vuracak taş arardım bu defa

0|0
    0|0
  • güzel dediğim kızlar şimdi kapıcı salih abi marangoz muzaffer abi

0|0
    0|0
  • o olmadıda bir zamanlar it gibi sevdiğim kız 2 sene sonra mal gibi bişey olmuş, zamanında teklifini kabul etmediydim, sonra da pişman olup cesaret edememiştim.. valla çok pis sakata gelebilirmişim sadakam varmış :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...