Hiç hak etmediğiniz bir şekilde davranışa ya da söze maruz kaldığınızda ne yaparsınız ?

hiç hak etmediğiniz bir şekilde davranışa ya da söze maruz kaldığınızda ne yaparsınız ?

çevrenize kendinizi nasıl ıspatlarsınız ?

0|0
32|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 31

• Olmadim bugune kadar ve insallah hic olmaz boyle bisey

Ama dilerimki o an, sakin kalir, dinlerim sonuna kadar, belki o insanin gercekten dusundugu o an agzindan cikar :)

Sonra da bir gun soylediklerinin ne kadar yanlis oldugunu anlayacigini soylerim :) Ama o zaman cok gec olur buyuk ihtimal :)

Sevdiklerimi affederim, ama aslinda seven zaten karsindaki insanin kalbini kirmamaz :)

0|0
    0|0
  • Hak etmediğim davranışa maruz kaldım.

Sonra arkamdan konuşuldu yollarıma taşlar döşendi falan..

Sustum çünkü haklıydım..

susmak zorunda kaldı çünkü konuştukça batıyodu.

0|0
    0|0
  • Tartışırım. Bütün olan biteni ince eleyip sık dokuyarak tekrar konuşur, haklı olduğumu ispatlarım.

0|0
    0|0
  • çevreye kendimi ispatlamam. karşımdaki insana bağlı, sevmediğim biriyse kesinlikle takmam cevap vermem kaale almam. bu onun sinirlerini yeterince bozar zaten. sevdiğim birisiyse de kendimi açıklarım önce, olmadı da tartışırım. olay kim daha fazla bağırırsa o daha haklıdır değil sonuçta.

0|0
    0|0
  • Genelde susuyorum. Bağırsan çağırsan bir dert, sussan ayrı dert. Sustuğum, umursamıyor,sallamıyor gibi göründüğüm zamanlarda canım aslında çok acıyor. O kişilere karşı ömür billh bidaha sempati besleyemiyorum:D

0|0
    0|0
  • yapmam gereken susmaktı, sustum.

hiç tanımadıkları biri hakkında atılıp tutulan şeyler için tek taraflı onay hakkını kullanan insanlara kendimi ispat çabasına girmedim,girmem de asla.nasıl olsa bir gün bana yapılanlar başka bir zaman yapan ya da sebep olan kişinin ayağına dolancak.beyhude bir uğraştan kurtuluyorum.

0|0
    0|0
  • Uğradım. Ve hiçbir şey söylemedim. Öyle düşünmesi zaten benim söylediklerimi hiçe sayması demekti. Yüzüne baktım kalktım gittim. Sonra o hatasını anladı. Bana haftalarca özür diledi.

0|0
    0|0
  • Bu konuya göre değişir. Zamana bırakmak her zaman en mantıklı olandır. Her zaman bu tür şeyler sıcağı değil soğuğu sever.

0|0
    0|0
  • en son çalıştığım iş yerinde şirket bilgilerini dışarıya aktarmakla suçlandım , bunu öğrenir öğrenmez şirketten istifa ettim ve dava açtım .

0|0
    0|0
  • haksızlığa asla gelememm sözlerimle döveriim :)

0|0
    0|0
  • Tartışırım.

0|0
    0|0
  • evet istemediğim br davranışa maruz kaldım ve onu masada bırakıp kalktım

0|0
    0|0
  • Tartışmadan edemem.

Böyle bir duruma düşürdüğü için ona kızarım.

Çok tahammül edebilen birisi değilim.

0|0
    0|0
  • benı bılen bılır herkes haddınıde bılır bana karsı :)

0|0
    0|0
  • susarım onu bana yakıştırıyolarsa beni öyle bilsinler uğraşmam çabalamam ben neysem oyum demekki beni tanımamışlar kendileri bilir kaybederler beni.

0|0
    0|0
  • susarım...dememi beklemyin :D ortalığı yıkıyorum ama nafile oluyor.Sonra Allaha havale etme durumları

0|0
    0|0
  • Hakkımı helal etmem. Allah'a havale ederim, o hak edene hak ettiği şeyi gösterecektir.

0|0
    0|0
  • hakkımı sonuna kadar savunurm bide sinirlendğmde ağzım iyi laf yapar:D

0|0
    0|0
  • Ne ıspatlıcam, çeker giderim. Elbet bir gün anlar geri gelir ağzına ederim.

0|0
    0|0
  • çıldırırım heralde ispatlamaya çalışmam herkes kendini biliyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Kendi kaybeder...elvedayı da hak eder :D

0|0
    0|0
  • eskıden çok tepkı verıyordum ama artık susmayı tercıh edıyorum.

0|0
    0|0
    • susmak yeri geldiğinde iyidir ama çözüm değildir .

• KALP KIRMAKDAN IYIDIR.. haklı olsamda akrşımdkaı kısmeyı krımak ıstemıyorum kafaya takıyorum daha sonra gerke yoka artık susuyorum..

• Fazlasıyla tepki veririm

0|0
    0|0
  • taş atıp kaçın

0|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar der çekilirim.

0|0
    0|0
  • Tepkisiz kalıyorum genelde

0|0
    0|0
  • Birşey söylemem. Onu terkederim

0|0
    0|0
  • Kendimi kimseye ispatlamaya çalışmam. Karşımdaki hakkımda istediğini düşünebilir, umursamam pek.

0|0
    0|0
  • durumu kendimce anlatır,devamında susarım.

2 kere oldu bugüne kadar ikisinde de sustuğum için karşı taraf çok fena olmuştu. beter olsunlar!

iyi geceler.

0|0
    0|0
  • Ben direk ağlarım ailemden biriyse.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 7

• İspat edene kadar susmam veee haksızlık yapanı doğduğuna pişman ederim. :))

0|0
    0|0
  • önceden karşı tarafın burnundan getirirdim baktım ki ben ne desem de o insan değişmiyor.ben de artık arama mesafe koyuyorum onun olduğu ortamlara girmemeye çalışıyorum falan.

0|0
    0|0
  • Tepki vermeden duramam asla..Ben haksızlığa gelemem o yüzdende hep kavga ederim bu konuda.

0|0
    0|0
  • Köşe çekil agla

0|0
    0|0
  • Öldürecekmiş gibi bakarım.

0|0
    0|0
  • elimden geleni yaparım sonucta kendımı ıspatlarım hakettıgım saygıyı davranıs alana kadar cabalarım

0|0
    0|0
  • Yapamaz dediler. Yaptım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...