Kız kardeşimin iphone 4s model telefonu var sizce çok değil mi?

Ben 20 yaşındayım,kardeşim 15 yaşında..Kullandığım telefon tuş takımlı eski püskü bişey.Bıktım artık bende kaliteli telefon istiyorum.Üstelik ondan daha çok hak ediyorum.Gerek üniversitede gösterdiğim başarı,gerek aileme karşı sorumluluklarım,saygım olsun her konuda ciddiyim.Ne olurdu yani benimde kaliteli bir telefonum olsa :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Olsun valla bence bir mahsuru yok..

0|1
    0|0
    • olmasın abi olmasın.gitsin dersine çalışsın ben onun yaşındayken ne bilgisayarım,ne telefonum,ne fotoğraf makinem vardı.

• Benimde kaliteli bir telefonum olsa demişsin ya ben ona cevap yazmıştım.

• oouups pardon haklısın :D

Kızlar Ne Diyor 6

• aynen benim kardşimde 15 yaşında ve iphone 4si var benimse samsung w .. napim =/ ben tercihimi prof foto mak.dan yana kullanmıştım :D

0|1
    0|0
  • 15 yaşındaki kıza öyle telefon mu olur be? Gösteriş budalası edecekler kızı.

0|1
    0|0
    • oho sorma arkadaşlarının hepsinde var.millet neden bu kadar şımartıyor çocuklarını anlamıyorum.annemle babamı kınıyorum :)

• Belki üveysindir.

O yüzden almıyorlardır.

1|1
    0|0
  • ona alan baba sana neden almıyo. hem 15 yaşındaki br kıza evet fazla gibi

0|1
    0|0
    • ben babamdan istemeye utanıyorum çünkü.maddi anlamda sıkıntıya sokmak istemiyorum.büyük yaşta olmanın verdiği dezavantaj bu işte düşünceli oluyorsun mecburen.

• Yeniden doğdum.

• Teşekkürler.

• istemeyi bileceksin :)

0|1
    0|0
  • Geçen gün en fazla 13-14 gösteren bir kızın elinde note 2 gördüm asıl abartı odur. İhtiyaç olarak söyle bunu gerekirse trip filan at. 17 yaşındaki erkek kardeşim bu şekilde iphone5 aldırdı. Yeminle benim içim acıyor...

0|1
    0|0
    • hep birbirleriyle yarış içindeler.derslerde de bu kadar iddialı olsalar üniversite puanları tavan yapar.

• aynı durum banada oluyr :D tamamen alakalarını kesmiş durumdalar. hep meşgul, hep sinirli ve üzgün bu nesil, biz böyle miydik be :D

• değildik ama napalım işte ben hiç memnun değilim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 2|1
    0|0
  • dedikleri kesin şudur yazın kendi paranla alırsın oğluşum bu ayı zor geçiricez belliki :D ulan bizde de var dı aynı durum yere attım kırılmadı da takoz :D ama çalıştımhırz azim öfke aldım iphone 4s imi :D

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim o şekilde laflar yiyorum :D

• 2 hafta sonra Türkiye de 5s :D hadi kesene bereket abi hayırlısı :D

• eyv kardeşim sağol :D

• o kız çocuğu düşün bi?

0|1
    0|0
    • ne alaka ?

• babana sor ...bu dediğimi lafta kalmasın

• fakirsen biz napalım ki

0|1