Kim turunç ya da neydi takılan selam

saçlar var.bu bir gerçek.

yerleşenlerin yanında yeni gelenler var.bu da gerçek.

ayın 10u geçti.bir tane daha.son.

karar verilmişti.karşılıklıydı bu kez.delice bir gülüş, benden kopan, hafızamla anlaşmaya varmış olmalı.böyle durumlarda ben neden orada bulunmuyorum, en azından seyirci olarak?işte ihanet bu.oysa korkmuştum bile adamakıllı.o kadınla konuştum diye oldu.sigarasını ben yaktım verdim hem.bir de ondan.iz sürmek, ömre... belki.cümleyi kuramayacağım.en azından öznesi yüklemi yerinde bir cümle bulunabilir.zorlamasın.

"o, benden hoşlanıyor mu?"

oldu gibi.neyse konu buradan devam etmeyecek.konu neredeyse ihanet.

sonra ayın 10 u geçti.

iki kişi arasında falan kaldım ben de.belki daha çok.ve mecburum da.silemiyorum.iki gün önce aklıma gelseydi ya da şimdi gelmeseydi bambaşka olurdu belki.belki başka tekerrürde hatırlardım.olur.

kötü oldu.

neyse, en fazla kaç kişi arasında kaldınız?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kişi arasında kalıp, sonra evdeki prinçten de olduğum olmuştu zamanında sdfgsdg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangi dilden çevirdiysen bunu bir daha Google Translate kullanma.

Aptal şey Türkçe kelime düzenini bilmiyor. :)

0|0
    0|0
  • 2 arada 1 derede kalmış Angelic psikolojisinin dile (aslında dibe) vurmuş hali..

Bilinç ile bilinç altının çarpışması..

0|0
    0|0
  • Sorunu tam okumadım, okunacak gibi de değil, ama ben senin taaa >a.q<. Lütfen bu yorumu cinsellik içeren bir yorum olarak değerlendirme, çünkü ben dümdüz sana küfür ediyorum.

0|0
    0|0
  • İki veya daha fazla kişiye takıntım veya muhtaçlığım olmadı...

cut.

0|0
    0|0
  • Bacım senın sorunun ne?Ne istiyorsun bizden?Ne kötülüğümüzü gördün?

0|0
    0|0
  • Gençlik adaletsizliğe doğru yöneldiği zaman, bilincin aynasına bakmayı göze alamaz. Oysa olgunluk çağı kendini bu aynada görür. Yaşamın bu "iki" evresindeki tüm ayrım buradadır...

0|0
    0|0
  • ne diyor bu liseli - sekürüüüü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç kimse arasında kalmadım bu güne kadar

0|0
    0|0
  • bi kişi oluyor , devam ediyim mi etmiyim diyorum g*tüm yemiyor devam ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...