SİZLER AŞAĞIDA ANLATTIKLARIM İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Sevgilimden ayrılalı 20 gün oldu o beni terketti ve terkederken ben seni sevmemişim hiç dedi bana ben de neden o kadar şey yaptın zamanında dediğimde onlar o zamandı dedi bana ve cok rahat ve acımasız konuşuyordu bana karşı son konuşmamızda sorduğum sorulardan sonra hayatımda biri de var dedi 20 gündür ne o beni aradı ne de ben onu aradım hayatında biri olup olmadığını araştırmadım zaten biri olmasa arardı diye düşünüyorum sizler bu anlattığım olay hakkında ne düşünüyorsunuz ve çok sevdiğini zannettiğim bir insanın beni bu kadar kolay aldatması o insanın nasıl bir kişi olduğunu gösterir

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• arkana bile bakma değmez onun için kıskandrmak için bile söylememesi lazımken o icraata dökmüş. hayır gelmez ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• off cok karmasık sıkıntılı bir durum be allah sabır versin

0|0
    0|0
  • nilüfer bir bilseydin dinle...böyle zamanlarda iyi geliyor...

0|0
    0|0
    • evet tıpkı nilüferin dediği gibi herşeyi çözmeyi isterdim şu anda aklımda kalan sorular için

• uğraşma derim ben,soruları çözmeye uğraşırken tükeniyorsun çünkü...ve hayat tükenmeye değmez...allah yardımcın olsun seni en iyi çeken anlar..

• sağol allah razı olsun doğru söylüyorsun

Erkekler Ne Diyor 1

• Onlar o zamandı bu lafı bende duydum.Ah be gardaş ne yapalım hala acısını çekiyorum senin ki benimkinden biraz daha taze :) benim 2.5 ay oldu.Başlardaki gibi şiddetli değil ama hala onu düşünüyorum zaten düşünmesem şu an burda olmazdım yatağımda uyurdum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...