Yolda Tanıştığınız Biri Aklınızda Kalır mı?

Bugün tramvayda milletle kucak kucağa yolculuk ederken aktarma için yusufpaşa durağında indim. Biri yol sordu; elinde bavul falan belli yabancı. Bende o yöne gidiyorum beraber gidelim dedim başladık yürümeye.

Ben konuşmadan yürüyecektim, sorular sormaya başladı; adın ne, işin ne, nerelisin v.s.

Kendisi de uzman çavuşmuş, 26 yaşındaymış falan...

Metroya bindik beraber, o kadar tatlıydı ki anlatamam. Oturduğum yerde ağırlamak isterim seni dedi bende kısmet dedim güldüm. Bütün yol konuştuk, askeriye hakkında tek bilgim bütün gün ağaca selam verdikleri dedim gülüştük. bana ineceğim durağı sordu bende söyledim ama dört durak evel indim :((( Acaba bana numarasını falan verir miydi merak ediyorum.

Siz olsanız yolda konuştuğunuz, hoş biriyle daha sonrası için konuşmak ister miydiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet daha sonra konuşmak isterdim :)

Numaramıda verirdim :) o da verecekti eminim ki

cut.

1|0
    0|0
    • benim mesleğimi yapan amcası varmış hatta profesörmüş ondan bile bahsetti çok hoş mizaçlı biriydi. ne kadar malım ya anlatamam utanıp indim metrodan :(((((((( of pof

• Olan olmuş artık yapacak bişe yok :) Kalan maçlara bakacaksın artık :)

Erkekler Ne Diyor 12

• bunun için ineceği yerin 8 durak sonrasında inenleri biliyorum ben sende 4 durak evvel inmişsin o da acemi davranmış sende acemi davranmışsın.

0|0
    0|0
    • yanında arkadaşı da vardı ama o hiç bize doğru bakmadı. ben de gerzek gibi indim :((( çok salakçaydı ama ilkkez böyle birşey yaşadım acemi olmam doğal.

• way be aşk' seni sollamış sende tutacagına rüzgarına kapılmşsın resmen .s hayırlısı olsn ya:)

0|0
    0|0
    • ya çok üzüldüm normal durağımda insem belkim de numaramı isterdi :(

• kaderin böyleymiş güzelim :) herşeyin vardır elbet bir hayrı alameti

• baskasını gore kadar aklımda kalır

0|0
    0|0
  • Kim olsa ister ve etkilenir bence :)

kısmetse çıkar karşına bir daha merak etme

0|0
    0|0
    • ya ne kadar tatlı biriydi anlatamam. göz göze gelince resmen kızardım ki utangaç biri değilimdir. of ya :(

• İlk defada yolda gördüğü biirinden hoşlanan kız görüyorumm

• evet isterim

0|0
    0|0
  • Havada tanıştığım hostes hala aklımda..

0|0
    0|0
    • hoofff :((( benimki çok naif biriydi ya mal gibi erken indim.

• bir daha görmiceksin

0|0
    0|0
    • zalım stayla :(

• başımızada geldi böyle şeyler . ne de olsa bir daha görürüm diyorsun. bir daha görmüyorsun. tabi küçük bir yerdeysen o ayrı mesele :)

• Kim istemez ki :)

0|0
    0|0
  • Hikaye bile olur ;)

0|0
    0|0
  • Bırak orada kalsın mutluluk. Ondan sonrası pişmanlık

0|0
    0|0
    • güzel cevap. doğru söylüyorsun ama ilkkez birinin yüzüne bakarken utandığımı hissettim. ay ne bileyim hoştu.

• ben neden rastlamıyorum sana Yusufpaşa tramvay durağında? Ya da Haseki. veya Fındıkzade de olabilir. Elimde bavulum olmasa da bir merhaba der misin?

0|0
    0|0
  • Metrobuste boyle bi' olay yasadim. Onun indigi durakta indim, telefon numarasini aldim. Biraz konustuk falan filan...

0|0
    1|0
    • bende mal gibi 4 durak evel indim :(((((((

• Yapacak bir sey yok.

Kızlar Ne Diyor 4

• yolda kimseyle tanışmıyorum:D acıkcası konusmakta istemezdim bilmiyorum nedenini öyle işte

0|0
    0|0
    • yav bende hergün yollardayım ilkkez böyle birşey geldi başıma. böyle elinde bavulu, saf gibi herkese yol sormaya çalışıyordu. gel dedim götüreyim. çok nazik biriydi anlatamam. of :(

• kim bilir belki kader bir daha karsılastırır sızı belli mi olur:)

• inşallah ya of :(

• Aa, numarasını almadın mı? O kadar hoş muhabbet etmişiniz ya :))

Askeriye'ye git bence ismini falan söyle görüş ehehehe çok hoş

0|0
    0|0
    • ama işte burada değilmiş; ya daha ne muhabbetler. göz göze gelince gülmeye başlayıp başımızı eğdik :( ama ben utanıp mal gibi metrodan indim ühühühüü

• bilmiyorum ama amcasının adını soyadını söylemişti mal gibi unuttu mya offff

• Aoof, aoof bence metroya git bekle bekle dur oda gelir karşılaşırsınız yeniden eheheheheheh cidden ya olabilir belki. aa sende ona söyledin di mi belki o senin adını soyadını unutmamıştır gelir bulur :))

• hep öyle oluyor ya insanın ortamı olmuyor pek tanımıyıncada güvenemiyorsun belki ortamın olsa büyük bir aşk çıkçak :(

0|0
    0|0
  • cok guzel yazmıssın keske devam etseydı yazı roman okur gıbı geldı

0|0
    0|0
    • edeyim :))

yol sorduğumuz kimse yüzümüze bakmadı sen tanımıyordun bizi ama ilgilendin çok teşekkür ederim dedi. buralarda yabancı çok bilmiyorlardır yoksa herkes söylerdi dedim; estağfirullah benlik birşey yok. Doğu görevini yapmamış henüz; bugün de istanbula koşu yarışmasına gelmişler centilmenlik ödülü almış onları söyledi. Ama yere bakarak konuştuk, göz göze bakınca utanıp gülmeye başladık yeminle. İlkkez böyle birşey yaşadım hayatımda. Çok üzülüyorum erken inmesem belki numarasını verirdi:(

Yükleniyor...