Çam terebentin yağının saça faydalari nelerdir kizlar ? Gerçekten ise yariyormu?

Saçlarım yandi ve kazitmak zorunda kaldim :'( . Simdi kısa dipleri çıktı. Ama bana cam terebentin yağının saçı uzatip beslediğini ve sampuanima az miktar katmam gerektiğini söylediler . Yardımcı olurmusunuz bana :( ise yariyomu ?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğim ama saç uzatmaya çalıştığım için bilgim var.

SARIMSAK saçındaki her şeyin çözümü bırak saç çıkarmayı saç fışkırıyor resmen.Benim uyguladığım tarif şöyle ;

4-5 diş sarımsağı ve 2 çay kaşığı kaya tuzunu döveçte döv.Sonra bu karışım macun kıvamına gelecek kadar saf zeytinyağı ekle ve bunu başına sür,evin kokmaması ve etrafa dökülmemesi için bir tülbent sarabilirsin,en az 1 saat beklesin sonra normal kullandığın şampuanla yıka.Kesinlikle saçların çok sağlıklı ve güçlü olur çok faydasını görürsün.Peki ya kokusu ne olacak diye soracaksın. :)

Kokusunu geçirmek için bir çok yöntem var ama şahsen benim saçım çok uzun olmadığı için 2 yıkayışta geçti ama geçmezse :

Bal sürmek

Süt ile yıkamak

Tuz ile yıkamak

Sirkeli su ile yıkamak, en ufak bir koku bırakmayacaktır.

Kesinlikle denemeni tavsiye ederim... :)

Bu arada geçmiş olsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet canım. Benim saclarim cok yipranmisti ve eski haline dondu. Canlandi saclarim. Kokusundan rahatsiz olabilirsin belki ama iyi geliyo. Uzulmene gerek yok :)

0|0
    0|0
    • Çok saol canm valla kararsiz kalmistim peki kaç kullanimdan sonra etkisini görürüm

• Ben bir dolu sampuani bitirince daha kullanmamistim. 10 damla kadar dok sampuana bitene kadar kullan. Eger ise yaramazsa bidaha dene.

• evt yarıyo bir süre kullandıktan sonra sen de fark edersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...