Sizce iyi niyetli mi iiiiiii

ilk buluşmada beni ofisine çağırıyor çarşı içinde bir daire ama kimse olmayacak sadece ikimiz gitmelimiyim en kötü ne olabilir öyle birşey olursada bu yolda beraber yürüyecez demektir diyor herşeyi akışına bırakalım diyor sizce iyi niyetlimi canım demesine bile ölüyorum ama evlilik öncesi birşey yaşamak istemiyorum başka yerde buluşalım diyorum ne var bunda ofiste en kötü ne olabilirki diyor ne diyeyim ben şimdi birde vazgçiremiyorum tamam dedim ama nasıl olacak

Güncellemeler:
sağolun arkadaşlar ilişkiyi bitirdim güvenmiyorum sana gelmicem ofise dedim o zaman görüşmeyelim dedi oda süper bitti yani :D

of niye böyle oluyor niye bu adam beni kull kız olarak gördü şimdi

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yaşlarınız ve burçlarınız ne?

0|0
    0|0
    • 26 27 koç terazi

• O zaman ateşle barut yan yana durmaz diyim. Biri demiş bir arkadaşını götür diye. Götürürsen bişi olmaz ama hevesi kursağında kalırsa da bilmiyorum ne olur yani. Sen kendini tutabileceğini düşünüyorsan git, ama ben sanmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 7

• Herşeyi akışına bırakalım demesi cinselliğe de eğilimi olduguna delil..

-Akışına bırakalım

-Çarşı içinde yalnız kalacağınız bir daire

-Israrcılığı

Sana sahip olmaya çalışacaktır veya ikna olmaya çalışacaktır anladıgım kadarıyla

Hazırlıklı ol...

0|0
    0|0
  • Kardeşim Uzak Dur Bence Yazık Etme Kendine İlerde Pişmanlık Duyacağın Şeyleri..Yapma..!

0|1
    0|0
  • nıyeti kötü bence :D herşeyi göze alark gıt adam olsa zaten ofis diye tutturmaz sora bu erkekler neden bole kafılesıne sende katılma benden sana tavsıye

0|0
    0|0
  • ofis kimse yok bir kiz bir erkek en kötü ihtimal masanın üstüne çıktığın zaman yanlışlıkla kıçın masanın kenarına çarpar bu da çok fena acı verirr :)))

0|0
    0|0
  • gozoz falan içme o zman

0|0
    0|0
    • onun esprisini yaptık sen ne kadar izin verirsen o kadar gelirim sana dedi

• o zman gidecen yapacak bir sey yok

• Niyeti var bence :)

0|0
    0|0
  • Kendi kaşınmış bir bayan arkadaşını bir şekilde olaya dahil etmelisin ki seni anlasın

0|0
    0|0
    • arkadaşımla geleyim diyorum kabul etmiyor ne sanıyorsun sen benii diyor

• kabul etki orada illaki yakınlaşma olacak

iyi niyetli olup olmadığını bilemezsin

ona karşı çekincelerini dile getirmelisin

güven dışında kendi ideallerin olduğunu görmeli

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitme..oyle bise olursada bu yolda beraber yuruyecegiz demesine de inanma..

Aniden hastalan bir bahane bul ama gitme..baska bulusacak yermi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...