Unutmak mı yoksa geri kazanmaya çalısmak mı

sevgilimle ayrıldık ve ben onu hala cok seviyorum oda beni cok seviyor du ancak en ufak bir yanlıslıga gelemiyorda benm sevdiğim insan bana yanlıs yapamaz diyordu cok barışıp ayrıldık ancak bu sefer araya beni hala unutamayan eski sevgilim girdi her istediğini yaptırabileciğini düşünen birisi sözü de dinlenilen birisi malesef sevgilime benm sevdiğimden uzak durucaksın ben seviyorum lan benm yoklugumdan yararlanıp kızla nasıl cıkarsın ayrıl yoksa kötü olur demiş sevgiliminde bıcaklama olayları felan oldugu için burdan uzaklasması gerekiyodu yinede bırakmadı beni antalyaya gitti otelde calısmaya daha sonra eski sevgilim arkamdan işler cevirip cocuga biz cıkıyo zbak gördünm senin yoklugunda hemn bana geri döndü olması gereken yerde simdi demiş nerden biliyosunuz derseniz yazısmaları gördüm ona yalan oldugunu ispatlayamadım bir türlü herkes eski sevgiilmin tarafını tutuyo tabi oda anatlyada hergün her saat baska bbi kızla oldugu için kafasını toplayamıyor ne zamn sezon kapanıcak ya gelsinde görsün artık beni beklemekten agaç oldum

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Seviyorsan ve bir şansın varsa kesinlikle peşinden koşmalısın.. tabi en önemli noktayı unutmayalım onunda değer verdiğini düşünüyorsan ve değecek biriyse sonra ilerde ne kadar sevsende keşke koşmasaydım dersin.

1|0
    0|0
  • degerse geri kazan degmezse unut bunun kararını sen vercen ama bu kadaruzun yazarsan benim gibi cogu kisi okumaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...