Güçlü olmanın sırları neler

güçlü olmak için hangi kaslara yoğunlaşmak lazım, güçlü olmak için neler yapmam lazım, boy 1.90 kilo 70

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlamlık için göğüs, güç için karın. ;)

0|0
    0|0
    • ben bugün koltuk taşıdım da yardıma gelenlerin yanında kendimi ezik hissettim karın kasının bu işe yaradığına emin misin kız tavlamak için yapıldığını sanıyodum :D

• Karın kası güç ve çeviklik katar.

Kızlar Ne Diyor 5

• daha ne güçlü olucaksın ki? bence harika :) dün bir soruya gizli cevap yazmıştım, iki üye kavga etti :D simdi üye adımla yazıyorum.

0|0
    0|0
    • neresi harika zayıfım boyuma göre kilom az 90 kilo olmam lazım

• kilosuz olabilirsin ama güçle ne alaka?kas yap olsun bitsin :)

• Ispanak ye ıspanaak. :D

Temel Reis ol Safinazını bulursuun :)

0|0
    0|0
  • Boy iyiymiş

0|0
    0|0
  • Kol,sırt,karın

kick boks olabilir

0|0
    0|0
  • trapez biceps triceps deltoid ön kol fleksör ve ekstensörleri

alt taraf için quadriceps femoris tibialis anterior gastrocinemius hamstringler

gövde serratus anterior ve abdominaller hadi kolay gele :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1.90 boy 70 kilo .. ayıf dostum.. bir diyetisyene git.. kilo alman konusunda yardımcı olsun.. şayet kilo alamıyorsan.. güçlü olmak içinde.. agırlık vs.. çaışşırsan gücün artar iye düşünüyorum... mesela 5 kiloluk dambılla başlarsın çalışmaya.. ona alışınca.. artıtrırsın 7 vey a10.. onada alışınca artırırsın .. öyle öyle çıkarsın yukarı : )..

0|1
    0|0
  • Boya göre kilo az kardeşim benim'de boy uzun ama senin kadar değil :D 1.81 boy 82 kilo 2 yıldır vücut çalışıyorum barfiks çek şınav mekik bunlar senin güçlü olmana yarar :)

0|1
    0|0
  • hacım vücudun müsait değilse bu spora kilo almayı fazla beklemederim

0|0
    0|0
  • benim de boyum 190. kilom 86.1 aydır fitness yapıyorum.salonda tüm kasları çalıştırmam için program verdiler ama onların dışında göğüs,kol ve karın çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Kol ve omuz başlı başına etkenler tabi kanat sırtta önemli aşırı kaslı protein tozuyla şişmiş kişiler hafif kaslı genel olrak vücut ağırlığıyla çalışan fitnesscilere göre daha ağır olurlar kilonu biraz arttır boyuna göre zayıfsın bol protein al

0|0
    0|0
  • bacak bel omuz kol sırt

gerçi başkada kalmadı bir popo bir bilek falan kaldı :D

0|0
    0|0
  • body e başla

0|0
    0|0
  • koşmak tüm vücudu güçlendirir. bide kilo al biraz.

0|0
    0|0
  • Hergün vucut çalışması yapmak adamı güçlendirir

0|0
    0|0
  • 10 kılo daha lazım kas olarak alman gerek ama. body sporuyla ugras bı sure. sonrasında boksa baslıyblrsn

0|0
    0|0
  • Kızlar neee anlıyosa güçlü olmakdan Pehh

0|0
    0|1
Yükleniyor...