20 yıllık arkadaşımı hayatımdan çıkardım.siz olsanız ne yapardınız?

nedenleri belirteyim niye çıkardığıma dair

1.si bencil olduğu için.

2.si herşeyi herkesi kıskandığı için

3.sü erkek arkadaşıyla haftanın 4 günü kavga edip bana saatlerce dert yanıp birde olaylara beni karıştırıp üstüme saldırdığı için

4.sü hep derdi olduğunda beni aradığı için

5.si dayak yediğinde kendisini sokakda erkek arkadaşının elinden ben alıp kendimi öne attım ama ertesi gün bana erkek arkadaşını savundu tam erkek adam gibi dediği için

6.sı aldatıldığını bile bile kabul edip hala bana anlatttığı için

7.si eleştirilere kapalı olduğu için hep pohpohlanmak istediğinden dolayı

8.erkek arkadaşını sevmesemde çocuk ailesine para vermiş diye çocuktan ayrılan ve sağlık sorunu olsa daha ailene para veremessin okadar acizmi ailen okadar mı düştü dediği için

9.psikolojik sorunları oluştuğu için hep ben ben ben merkezci olduğundan

aslında şimdimi aklına geldi diyeceksiniz ama evet bu erkek arkadaşı yüzünden ne olduğu ortaya çıktı pişman değilim daha huzurluyum desem

0|0
9|35

En İyi Erkek Görüşü

• "5.si dayak yediğinde kendisini sokakda erkek arkadaşının elinden ben alıp kendimi öne attım ama ertesi gün bana erkek arkadaşını savundu tam erkek adam gibi dediği için"

"8.erkek arkadaşını sevmesemde çocuk ailesine para vermiş diye çocuktan ayrılan ve sağlık sorunu olsa daha ailene para veremessin okadar acizmi ailen okadar mı düştü dediği için"

bu ikisi için çok iyi yapmışsın... sakın barışma... gerisi teferruat... bunlarsa onun karakterini belirleyen şeyler... ne kadar uzak olursa sana senin için o kadar iyi...

üstüne birkaç kez de sifonu çek yani!

0|0
    0|0
    • yok bende bittiyse biter.inan midem bulanmıştı yaptıklarından yanlıştı çünkü.bir örnek daha.eve cola alırmış o colaya kimse elini süremezmiş asidi kaçınca babsı içebilirmiş.gerçekten şaşırma okurken bu böyle

• kaç yaşında bu 20 yıllık arkadaşın? -5 ten başlasa... 20 yılda... 15 yaşında ergen olabilir :)

• 33

Erkekler Ne Diyor 34

• Önündekilere köle olup eğilen ama hep arkasında olanlara da sanki sahipmiş gibi arkasını dönüp rahat muamele edenler kadar karaktersizi yoktur. Arkadaşın yaralarını sarmak, pansuman yapmak güzeldir ama bozuk bir karakteri tamir etmek bize düşmez, bizim işimiz değil. Ceketini ve 20 yılın tecrübesini al ve çık. Arkana bakma. En iyisini yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Yazdığın maddelere göre iyi yapmışsın bence.Hatta geç bile kalmışsın.5. madde bile yeterli zaten tek başına.

0|0
    0|0
  • ben çok yaptım öyle bu sene 5 yıllık arkadşımı attım görüşmüyor cebine para girdi gireli yaa bir tripler aptal aptal konuşmalar hiç tartıştım 50 sfer aramıştır belki hiç açmadım teli..

sonra 1.5 sene takıldığım biri var oda aynıı bir tarafları kalktı salla gitsinn heee ne oldu şuan hiç arkadaşım yok çevremde ama onlarlada takılmam yanii

0|0
    0|0
    • benim vbar daha değerli olan aklı başında olan inan

• yaa benim yok iştee 1 tane var dostum dediğim kişi onlada ara ara görüşüyoruz en son 2 ay oldu düşün

• :)

• Selamlar ,

Off be alara sabır taşı sana desek yeridir.Bu ne arkadaşım "20 yıllık arkadaşım" diye başlık açmıssın karşılıklı bir paylaşma sevgiden söz edeceğini düşünerek okudum ama sen onu sevmiş o seni değil sanırım iyi yapmışsın "Siz ne yapardınız ?" diye sorulur mu hiç senin yaptığını bu kadar beklemeden yapardım sanırım bir çok kişi gibi ...

Şimdi kuş gibi hafiflemişsindir sen : ) hayatta başarılar ...

Saygılarımla ...

0|0
    0|0
    • huzurluyum inanırmısın.her aradığında sorun her aradığında bana hesap sormalar her aradığında beni nedne aramıyosun ama gidip bilmemneyi arıyorsun demeler.

• aslında onun yakın bir arkadaşı vardı yıllar yılı beni ne arar ne sorardı ayda 1 bazen 2 kez arardı.hep onla gezerdi.sonra kavga ettiler vs bana yöneldi ama benim hayatımda 2 arkadaşıma yer daha çoktu çünkü onlar beni hep ararlardı dolaşır gezerdik.ve onları kıskandı yok onlara kalmaya gidiyosun bana niye gelmiyosun yok sen onlarla konuş yok bilmemne diye hesaplar soruyordu.ama onlar hep yanımdaydı benim sen yoktunki.çevrende arkadaşın kalmayınca bana yöneldin.çevresindekilerde tam o... zaten

• Ooo süper iki arkadaşın vardı keyfini çıkarmalısın arkadaş hesap sormaz zaten ;)

• Birden bire seni boğan, soluduğun havayı yavaşça tüketen bir fanus varmış ve sen o fanusu kırıp dökmüşsün gibi hissediyorsan zerre kadar takma. Yola devam et :)

0|0
    0|0
    • aynen öyle hissettim yeter ya bukadar sıkılmak bunaltılmak dedim ve açtım ağzımı

• Bence uyu, bir güzel dinlen. Emin ol ilk kez bu kadar güzel bir uyku hissedeceksin. Saat zaten geç oldu, güzel gözlerine yazık olmasın :)

• çok sağolun

• doğru bir karar gibi geldi ama çok uzun süredirde arkadaşsınız bilemedim şimdi

0|0
    0|0
    • midem bulandı bazı konular ağır geldi.kız arkadaşımın gruru onuru yok.rezillik desen diz boyu.ben alışkın değilim bu tarz durumlara.yaşam tarzım çok çok farklı inan.ben daha kibar utangaç oda tam tersi ilgi odağı olsun sadece o beğenilsin aman el üstünde olsun herkesi kıskansın vs

• 20 yıldır nerdesin a.k..

0|1
    1|0
  • erkek seni canı pahasına koruyorsa seni kendinden çok düşünüyorsa sana değer veriyorsa bence bu kriteri düşünmelisin

0|0
    0|0
  • 20 yıl iyi dayanmışın bile 1 gün bile çekilmez bencil olması en kotu tarafı zaten

0|0
    0|0
    • saygıda yok

• ne para ha salağız yav biz valla.neyse bana hediye geldide çek onla alacaz bişey.buarada uyuyayım ben.çok sağol

• ok rica ederim iyi geceler galxy note 3 de cıktı guzeller link

• valla bilmiyorum dediklerin doğruysa arkadaşlığını bitirmen doğru bir karar ama düşüsene 20 yıllık arkadaşlık bide ne bilim neyse senle onun arasında bişey

0|0
    0|0
    • yalan olsa neden yazayım buraya

• yok kime görüşmüyoruz artık desem.süpersin en doğru karar diyor

• tamam doğrudur

• iyi yapmışsın. daha erken yapsaymışsın.

0|0
    0|0
    • kuzeni yakın arkadaşım sırf onedenlede uzattım durumu

• neyse geçmiş olsun. zararın neresinden dönsen k�rdır demişler.

• bence cok doğru yapmisin bende 6 ay once 18 senelik arkadasimi asa yukarı senin sebeplerine benzer sebeplerden dolayı hayatımdan cıkardim hakkında kotu demem Allah selamet versin bana uzak olsun.. sen en doğrusunu yapmisin...

0|0
    0|0
    • çok sağol.bana 7 tane mesaj atmış dün çirkinleşmiş olay inan cevap dahi vermedim

• umarı iş yerime gelmez rahatsızdır biraz.ben zaten tükürdüğümü yalamam .istediğim birşeydi ve bu yönde olmasına ben izin verdim durumun ve bitirdim.

• inş. dilediğiniz gibi olur.. artik bunu fazla sorun etmeyin

• çok sabırlıymışsın helal sana ben oyle bir kişiyi iki gün çekemem huzurun ve mutlulugun artsın diyeyım take care always:))

0|0
    0|0
  • Valla bir erkek olarak cevap vereceksem zaten 9 madde değil 2 madde bile bize fazla gelir.

O yüzden böyle tiplerle 20 yıl görüşülmez.

Bu arada ne acayip arkadaşlarınız var arkadaş. :)

0|0
    0|0
    • aynen zaten kafama uymazdı ama ailesi ablası osunu busunu tanırdım birde kuzeniyle yakındım ondan

• sağolun.neyse ben çıkayım artık

• Ok rica ederim.

• 25 yıllık çocukluk arkadşımı 2 yıl önce bir kalemde sildim. düşünün tanıştığım günü hatırlamıyorum. ilk orta lise ve universiteyi birlikte okuduğum aynı evde 4 yıl birlikte kaldığım biriydi. Tek sebebi ise kız arkadaşının pohpohlaması sonucu beni dinlemeden haberim bile olmadan benle konuşmaması idi. 3-4 ay sonra hatasını arayınca yüzlerce kez özür dilemesine rağmen hiç kanım kaynamadı ve bir daha hiç görüşmedim. Çünkü 25 yıldır beni tanıyamayan biri bunedena sonra da tanıyamazdı.

0|0
    0|0
    • bende de bittimi biter ki yük geliyordu artık bana da.hep oda pohpohlanmak isteyip eleştirimi aman aman asla yaptırmazdı kendşisine

• İyi etmişsin karakterli bir kadınsın helal olsun diyorum

0|0
    0|0
  • Sil gitsin işin düştüğü zaman geliyo sana benimde bütün arkadaşlarım işleri düştüğü zaman geliyolardı hepsini sildim attım lanet olsun onlara şuan da tek başıma takılıyorum kafam daha rahat oh bee :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşını hayatından çıkarmak için ne kadar çok nedenin varmış. Bu kadar çok neden olduğunda ben 1 ay bile arkadaşlık etmem. :)

0|0
    0|0
    • uzak duuryrdum ben çok dışarıdada buluşmazdım ama bu son dönem hep erkek arkını anlatırdı başka dinleyen yok diye.birde ebn sakinim ya ama ben beklerim öyle sölerim sonra nevarsa

• Neyse artık, geçmiş olsun diyelim sana :) İyi dayanmışsın.

• sağolun

• soru nerdeydi ?

0|0
    0|0
  • en ıyısını yapmıssın erkek varsa alaramız yok oldu cnım helal

0|0
    0|0
  • bundan bize ne desem

0|0
    0|0
    • sadece anlatmak istedim.

• aynen oydum işteki arklarım bunu tanımaz tanıdılar tel açmalarından dert yanmalarından

• o zaman iyi yapmışın kurtulmuşun işte

• keyfıne bak fazlasını yapmışın

0|0
    0|0
  • yeminlen bunaldım bu nedir aradaş

0|0
    0|0
  • sen onu göndermeseymişsin o senin sinir sistemini tamamen bakırköye gönderecekmiş ;)

0|0
    0|0
  • Ben olsam üstüne birde ben döverdim .

0|0
    0|0
  • iyi etmissin.

0|0
    0|0
  • 20 yıllık arkadaşımı hayatımdan çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • 20 yıldır bunu çektin mi salakmışsın kusura bakma

0|0
    0|0
    • uzak kaldım açıkçası ama son 2 ay evet baya çektim aynen

• Kimse kusura bakmasın ama ben 20 yıllık arkadaşımı sevgilim yüzünden satmam ona tekmeyi basarım daha iyi

• sevgiliside onu aldatır döver rezil eder yalanlar söyler ki biliyor ama işte neyse ben böyle daha iyiyiym

• sonuna kadar haklısın.

0|0
    0|0
  • 3. şık yeterde artar bile :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• böle bencil birini hayatından çıkar zaten

0|0
    0|0
  • 20 yıl ble çok dayanmışsın ben 5 dk dayanamam

0|0
    0|0
  • ben bu vasftaki insanları haytmda tutmam birincisi menfaatcı insanlardan nefret ederm

0|0
    0|0
    • çok güzel demişsin menfaatçiydi sıkıntısı olduğunda gelşir günü iyiken aramaz sormaz

• İçim daraldı lan

En iyisini yapmışsın

0|0
    0|0
  • offfffffffffffffff kendine büyük iyilik yapmıssın ya okudukca ben daraldım yemn ederim iyi olmus

0|0
    0|0
  • zaman kaybıymış iyi yapmışsın...

0|0
    0|0
    • zaten paylaşımım yoktuki pek çünkü ayak uyduramazdım ona ben.sokaklarda sabahlara kadar aile serbest benimki sıkı.sadece liseden buyana yakın otururuduk ve kuzeni yakın dostumdur mecburen

• benimde çıkardığım arkadaşlarım oldu hayatımda ablam dediğim kişiydi ama hata hatadır dedim ve bitirdim...insan insana yük olmadığında güzel her ilişki...

• aynen

• iyi yapmışsın kız iki yüzlüymüş

0|0
    0|0
  • Sen iyi dayanmışsın.

0|0
    0|0
  • nasıl huzurluysan öyle yap

0|0
    0|0
    • böyle daha iyi yormuştu beni.iyiliğini istedim ama anlamadı ben yokum dedim.razillik diz boyu.eğlenmeye gidiyoruz faceden ben şuan burdayım bu meakndayım diyor bela bir sevgilisi var adam gelip basıyor kavga kıyamet.hep bunu yapıyor.yaşı 33 ama aklı havada

• dediğim gibi nasıl mutlu olcaksan onu yap ama okudkça bende sana acıdım

• erkekler pervane oluyor ama huyu kötü işte.ablası bile tedavi olmalı diyor artık ben ne diyeyim.

Yükleniyor...