Neden siz erkekler böylesiniz!

Geçen hafta beni tanımadığım bir adam faceden ekledi,normalde kabul etmezdim;ama istisnai durum olarak kabul ettim(Ortak ark.ımız da baya var bu da etkili oldu) ...Sürekli mesaj yazıp duruyor,hem tanımadığım için hem de işinin yoğunluğundan dolayı mesajlarımda çekimser kalıyorum..Sürekli görüşmek istiyor,tel.ime kadar istedi vemedim,buluşmak istediğini belirtti şimdi okuduğum üni.nin şehrinde olmadığım için gerçekleşmedi...Beni gerçekten tanımak istediğini belirtince nedenini sorduğumda"bilmem işte böyle bir şey dedi"ne yapmak istiyor sizce gerçekten resimlerimle beni beğenmiş mi,yoksa kafa mı bulmak istiyor,başkası olsa engellerdim,bunda yapamadım...4 gün sabah-öğle-akşam üst üste mesaj atıyodu;ama bugün hiç atmadı ve ben onun samimiyetini ölçmek için bugün ne yapıyosun diye sordum;onun samimi ve yoğun mesajlarını bugün görmedim,şimdi yarın antalyaya gidicem bu sefer yazmayacağım o yazmazsa 2 hafta içinde silmeyi planlıyorum;ama çok üzüldüm keşke onu da kabul etmeseyim,manevi boşluğuma denk geldi bu hatayı yaptım;buna zamanı gelince ders olsun diye ne mesajı atayım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sil gitsin gönder

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen ne dersi vermek istiyosun dusundugun gibi biriyse zaten senin soylecegin laftan ya da hareketten asla ders almaz oyle bir kişilikteki kişilerin umrunda olmaz direk sil gitsin en güzeli bu fazla muhattab olmaya gerek bile yok.

1|0
    0|0
    • evet belki de haklısınız...

• bence hiç mesaj atma daha ustune bulaştırma sil gitsin bea ne uğraşıon dert edıon kendıne ki anlamadım ?

1|0
    0|0
  • niye bu soruyu ısıtıp ısıtıp servis ediyosun ?

0|0
    0|0
    • çözümlemem lazım kimselere anlatamıyorum gizli olarak burdan sorup çözümlemek istiyorum...

• o zaman beni arkadaş ekle konuşalım sonra sil ?

• öncelikle genelleme yapmayalım lütfen siz erkekler neden böylesiniz kaç erkek tanıdın ki bugüne kadar ? bir tanımadığın halde eklemen senin hatan madem ekledin ceremesine katlanmak zorunda da değilsin silersin rahatsız olduysan engellersin ya da kibar bir şekilde reddedebilrsin. ilgi gösterilmek hoşuna gittiğini düşündüğüm için silemediğini varsayıyorum. o zaman bir şans ve ve görüş bakalım ne istiyor ve açık açık konuşursun olmadı bir daha da arayıp sormazsın

0|0
    0|0
    • ama görüşme buluşma konusunda onun yazmasını bekliyorum...evet aynen o yüzden silemedim;eğer yazmazsa silip unutmaya çalışıcam...

• eğitim bilgilerimde yaşadığım şehirlerde gözüküyordu zaten,yazarsa buluşmak isteyecektir,gerçek dünyada şans vericem;yoksa silip tamamıyla hayatımdan çıkaracağım...

• gerçek dünya :D yarıldım gülmekten yere düştüm yuvarlandım :D tamam tamam yok öyle bişi abarttım ;) gerçek dünyana beni de alsana :) illa her şey duygusallık mı ? tanımaya çalış önce arkadaş ol acele etme

• Bu soruyu kaç defa sorcaksın

0|0
    0|0
    • çözümlemem lazım kimselere anlatamıyorum gizli olarak burdan sorup çözümlemek istiyorum...

• istemem yan cebime koy der gibisin

0|0
    0|0
  • Niye dert ediyorsun ki bunu?

Senin için çok mu mühim ?

0|0
    0|0

• ya lütfen şu adamı silip, yaptğın hatanın farkına varıp, konuyu hiç yaşanmamaış sayar mısın ?

Mutlu olmazsan bende 27 yıl boşuna yaşamışım sayıcam

• Çok uzatmışsın yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sil gitsin ya .. ne uğraşacan ..

1|0
    0|0
  • Ben de sinir olurum oyle sürekli mesaj yazanlara.

Cevap verme, bir süre sonra susar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...