Erkek gelecek sen benimsin diyecek tokadı başar mısınız?

Hiç tanımadığınız Bir erkek tanışmak için gelip sen benimsin dese naparsınız not bir kız dediki bana biri böyle desin isterim

0|0
13|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne diyosun sen be grkzlı .s .s demezse...

1|2
    1|0
    • Kesin kezban dir direk kacarim

• O senin kendi zekanın fışkırıklığı :) Sana ada iyi geceler.

• Su yukarda waffleperisi diye bir kız var bir cevaba baksan anama laf etmiş oruspu ben tam soveektimki beni engellemiş yorumuda silmiş ona bir mesaj atsan desen sen nediyonlan oruspu bidaha anami karıştırma sikerim yedi ceddini oruspunun evladı bis fahişe yazsan kızı hic tanimiyom gıdip anami karıştırmış kaltak olurmu mesaj ya da yorum yaza bilirmusin

Kızlar Ne Diyor 13

• Neden tokat atımki durup dururken?Beni birisiyle karıştırdığını düşünürüm.Nazikçe red ederim.

0|0
    0|0
  • Bir pisi pisi dememe bakar tüm kedileri toplarım kendini kurtaramaz !

0|0
    0|0
  • Hayır hiç istemem. Ben zaten SAHİP OLUNMA fobisine sahip bir insanım. Kolay kolay hayatıma sevgili bile sokmam. Ki gelecek elin oğlu benimsin diyecek. Sinirden kudururum ben.

0|0
    0|2
  • kendimi ona japonla yapıştırırımmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • ilk önce erkeklerin ilgimi çekmediğini söylerim..inatlaşırsa,"hadi ordan len, naptın satın mı aldın nerden senin oluyorum, git işine" derim yok o da olmadı döverim ben ne tokadı...

0|0
    0|0
  • İşte aradığım erkek !

0|0
    0|0
  • O ne ozguven o

0|0
    0|0
  • O ne öyle ya. Al çantayı vur kafasına kafasına. :D

0|0
    0|0
  • tokat vakit kaybı olur ..direk kaçış :D

1|0
    0|0
  • Yakisikliysa hosuma gider

0|0
    0|0
  • o kıza şöyle okkalı biri gelsinde görsün gününü..öyle tiplerden tiksinirim be iğrenç kimse bni sahiplenmez bn mal diyilim

0|0
    0|1
  • Ne diyosun be derim basarım tekmeyi :D

0|0
    0|0
  • Yav he he der geçerim ne yapıcam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • Kafayı indirir : /

0|0
    0|0
  • Bulabildiğin en saçma yöntem. Kadınlar erkeğe ilişki hakkında teori verirken hep iyi çocuk olmaya yönlendirir. Unutma; İyi çocuk bu yolda yarışı her zaman sonuncu bitirir.

Böyle tanışamazsın... Milyarda birin milyarda biri kadar bile olasılığı yok.

0|0
    0|1
    • Yok öyle bişey yapcamdan deyil haklısın kızlar iyi çocuk sevmez... Bundan çok eminim

• Doğal tanışma senaryoları üret. Örneğin; Bir kafeye 3 tane erkek arkadaşınla git. Onlar masaya otursunlar. Örneğin; Adın Abuzer. Sırayla belirli periyotlarla kızın yanına gidip, '' Abuzer'i gördünüz mü '' diye sorsunlar. 3.ye geldiğinde Abuzer ismi artık kızın bilinçaltına yerleşecektir. Ve sen yanına gidip, beni size soran oldu mu şeklinde bir soru soracaksın. Bu arada ben Abuzer. deyip, kızın gözündeki ışığı göreceksin...

• Ben kimseyle tanışmak istemiyom soruyu öylesine sordum hayattan bir defa tokat yemisiz bidaha kız sokamam hayatıma uzun süre

• Bize anca erkekler der deyip söylene söylene giderim asdfsdds

0|0
    0|0
Yükleniyor...