Gece dışarı çıktığınız da en geç saat kaçta evde olmanız gerekiyor?

Anne ve babanız sizi kontrol etmek için, ya da merak edip arar mı?

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Aileme hiçbir hatam olmadı fakat sana değil çevreye güvenmiyorum klişesi cidden doğru ben eskiden en geç 10da eve dönerdim daha fazlası imkansızdı 2 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşım ciddi düşünüyor annem ve babamla tanıştı bu yüzden saat 12 gibi eve dönebiliyorum ve hatta özel günlerde 1 2yi buluyor sebebi erkek arkadaşıma duydukları güven ve kapının önüne kadar bırakma şartı eskiden yani erkek arkadaşım hayatımda yokken belki 10 kere ararlardı nerdesin napıyorsun ne zaman dönüceksin sıkıldığım zamanlar oldu yeter aramayın dediğim zamanlarda ama şuan onlara teşekkür borçluyum beni rahat yetiştirmedikleri için çünkü rahat olan çoğu arkadaşım şuan yanlış sularda yüzüyor:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Babamın dünya umrunda değil serbest bir adam. Annem merak eder ama çıkacagım zaman şu saatte bu saatte gelirim derim. Geceler benim saatler farketmez.

0|0
    0|0
  • Evet halen arıyorlar.Arasınlar.Aramaları beni düşündüklerini gösterir.

0|0
    0|0
  • Gece dışarı çıkmıyorum ben

0|0
    0|0
  • nereye gittigime bagli.tam olarak bir zaman yok ama en gec 22:00

0|0
    0|0
  • bekarken öyle bir sorunum yoktu babam saatle kısıtlayan biri değildi , ben çıkmadan şu saatte gelirim derdim , şimdi evliyim eşim nerdesin diye sormaz bile :)

0|0
    0|0
    • her türlü rahatsın da eşinin sormaması tuhaf değil mi?

• İyi de, gece çıkıyormuşsun gibi; ''nerdesin diye sormaz bile'' yazmışsın :) Çirkin olunca iş değişiyor tabii...

• çıktığımda sormuyordu çünkü bebekten önce :D

• akşam ezanından önce :D

0|0
    0|0
  • 21:00 evet

0|0
    0|0
  • Hele bir kısıtlama getirsinler dünyayı dar ederim onlara.

0|0
    0|0
  • gece 12 den sonra külkedisi oluyom kimse aramasa bile eve dönmek zorunda kalıyom :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• babamda arar annemde arar eğer haber vermezsem zaten gece hayatım yok bazen arkadaşlara giderim bekarlar bırakmazlar onlarda kalırım.

0|0
    0|0
  • arar sorarlar ben bundan sıkılsam da onlar aramaktan vazgeçmediler hiç yaş 25 olsa bile hala da aynılar çünkü onlar anne baba yapcak bişi yok ;)

0|0
    0|0
  • Orta okuldayken akşam ezanından önce evde olmam gerekiyordu :) Lisede akşamlara doğru uzamaya başladı bu yasak :) Şimdi ise gece bile izinliyim :D

0|0
    0|0
  • Anneme kalsa dışarı bile çıkmamam gerek ama saat benim için önemli değil. Haber vermemişsem aralar.

0|0
    0|0
  • Gece dışarı çıkmıyorum ...

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok bro gece 3 te de geliriz sabah 5 tede

0|0
    0|0
Yükleniyor...