Günde 200 şınav gögsü toplarmı

Sormak istedigim 3 şey var Biricinsi Şınav gögsü toplar mı gögüslerimde yag var cok şınav cekiyorum 200 tane günde yararı olurmu 2 cisi spordan cıkdıkdan sonra yemek yemek dogrumu hemen geldikden sonra ne yenmeli + hazır çorba diyetine gircem bir zararı var mıyag yapar diye korkuyorum en son sorumda Spor yaparak tip degişirmi herkese teşekkür ederim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• tip değişir evet eğer yağdan yakarsan kıvançın önceki ve kuzey güneydeki haline bak yanakları biraz içe gelmiş ama tabi o çok zayıfladı hazır çorbanın bir zararı olucağını zannetmyiorum ama sabahları 2 yumurta yemeni öneririm şınav göğsü toplar tabiki 200 tane çok yararı olur ama 200den çok zorlu olarak yap mesela iki ayağın birleşik koltuğun üsütne koy ellerin yerde çek bu hareket şınavın maksimum zor halidir normal şınavı fazla yapmaktan daha yararlıdır bu hareket sadece üst bölgeyi çalıştırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet yararı olur,kilo alırsan tipin değişir evet :D

0|0
    0|0
  • Spor yaptıktan sonra abanma sakın yemeğe salatalık falan ye çok açsan o hem karnını tok tutar

0|0
    0|0
    • çorba kilo aldırır mı hazır ?

• Muhtemelen hiç içmediğim için bilmiyorum onun yerine mercimek çorbası yapmayı öğren ve onu iç kilo aldırmıyor o

Erkekler Ne Diyor 3

• 200 Çok değil mi?

0|0
    0|0
  • Birsürü hareket var neden 1 tanesine böyle yüklenicenki

0|0
    0|0
    • Yapıyorum kanka spor salonnda ama ewde kendi agırlıgımla calısmak istiyorum

• salonda çok iyi antrenman çıkarırsın , kilo vercem diyorsan kardiyoya sararsın hocanla konuşursun, evde bence dinlen , dinlenme en önemli kısım deniyor gelişme için

• kilo degilde yag problemim var benim o yüzden sıkı calısıyorum

• dumbell gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...