Kızlar erkeklerin pesineden koşar mı

merhaba arkadaşlar merak ediyorum erkekler her kovalayan oluyor acaba birgün tersine döner mi bu durum kızlar erkeklerin peşinden kosar mı

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• eğer o erkek adam gibi adamsa evet koşar ;) çünkü kendini bilen düzgün erkek bulmak o kadar zorlaştı ki artık .. ben koştum mesela .. sevgilimle konuşabilmek için az şey yapmadım sağolsun o da bu çabalarımı karşılıksız bırakmadı ... ve peşinden boşuna koşmadığımı kanıtladı bana 3.5 yıldır birlikteyiz :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Var tabiki ama onlara buradan sesleniyorum :).Dünyada binlerce erkek var.Birinin peşinde koşymayın.Havalanırlar.

0|0
    0|0
  • Koşanlar var elbet.

0|0
    0|0
  • hiç sanmam ... ne zaman fare kediyi, koyun kurdu kovalarsa o zaman ola bilir =)

0|0
    0|0
  • Koşar koşuyorsa aslında erkekten çok kızlar erkek peşinde koşuyor ama yanlış yanlış olan şu peşinde koşmucaksın ama ilk adımı atıcaksın ondan tepki almıyorsan ilk adımı atıcaksın ve çekileceksin benim görüşüm bu kız ağır olmalı bence zor olmalı

0|0
    0|0
  • koşan kızlar da var koşmayan ben koşmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğerki o erkek karakter olarak 10 numaraysa koşar bence kızlar kaçırmamak için :D

0|0
    0|0
  • Bu güne adar hiç bir bayann arkasından koşmadım koşmamda.. her zaman kaçan kovalanır derle.. kaçmayı dene.. kovalayan olur : )

0|0
    0|0
    • boş laf dostum :)

• bide şu var.. bayanlarr da akıl yok.. ulaşlması güç olan şeyleri severler genel olarak.. kendine güvenecksin... olursa olur olmazsa olmaz diye bakacaksın olaya.. sabredeceksin aamayacaksın.. sen aramayıncaa ilgisin çekeceksin... kuduracak.. pes edecek ve o seni arayacak.. kesinlikle dene..

• Neden olduqunu bende anlamadm ama bazı yerlerden duyum aldım kosanlar warms =D ama sallamayanda war =D

0|0
    0|0
  • evet koşanlar vardı bir zamanlar sana yemin ediyorum

0|0
    0|0
  • Kosunca itici oluyo

Istemezsin :-)

0|0
    0|0
  • şahsen benm peşimden 7-8 kız koştu..daha bu benm bildiğim .

0|0
    0|0
  • Var kolan kızlar çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...