Tripli erkek mi erkek iki kız arasında mı kalmış nasıl anlıyabilirim?

2. görüşme olsun diye ısrar ettiği halde, görüşme gününn akşamında kızın verdiği bir cevabı soğuk bulduğu için 2 gün yazmayan bir erk kz soruncada " kıza o akşam sorulrımı soğuk cevapladın seni kendi haline bıraktım demesi adamın .. " 3-4 gün normal devam eden konuşma sonrası ortada bir sorun ,kavga bişey yokken erkek nden kaybolur ortadan 2 haftadır yok face.de ekli hala ...

ya yine ben farktmeden bu bişeye mi bozulmuştur,bunları bahane mi ediyor sizce amacı ne olablir ne yapmam lazım daha öncede ben adım atmıştım .. kafam o kadar karışık ki fikir verseniz.. maşallah.. çözemiyorum artık

• Adam kızın ilgisi yok sanıyor bunu anlama derdinde
    0% (0)100% (1)50% (1)Oy Ver
  • Adam hoşlanmıyor
    100% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • Çocuk hoşlanmasa kesin görüşmeyelim diye bir konuşmayla bitirirdi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam yine kendi halime bırakmıştır bakalım peşnden koşucak mıyım diye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sessiz kalıp beklemeliyim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla aşağıdaki şıklardan değil benim cevabım şimdi bu çocuk büyük ihtimal biraz çekingen gibi geldi bana o tarz erkek işi bu iş o yüzden tamam kusuruma bakma falan de eğer hoşlanıyosan tabi uydur işte birşey eğer yok diretirse üstüne gitme o seni arar ama yok çekingen değilse o zaman tavırlarından hoşlanmamıştır

1|0
    0|0
    • ama daha öncede dedğim gibi ben adım atmıştm hep ben mi atıcam ya grçektn istmiyrsa hem.. peki çekingense bunu yapmaktaki amacı ne oluyr yani snce

• anlıyorum çok teşekkürler bu arada.. ama böyle o da bişey demezse yine grşmek için bile adımı bana attırmış olacak bu da bir gerçek oluyor ... evet grşme isteyen oydu ama ortada bşey yokken yazmayı kesende o .. kendiyle çelişiyor benimde kafamı karştırmış oluyor işte ..

• yani gitmemen daha iyi de kendini öyle mutlu hissedeceksen gitmen mantıklı o yüzden öyle dedim sen biraz bekle bakalım önce çok üstüne gitme şimdilik olmadı ikinci planı yürülüğe koyarsın baktın ona da gelmedi o zaman güzel bir mesaj şöle anlamlı sert işi bitirir herhalde :)

Erkekler Ne Diyor 3

• niye soğuk yazıyon sende hoşlanıyosun madem

0|0
    0|0
    • ya alakası yok ki o akşam oyle anlamış o .. hem o sorunu hallettik 3-4 gün normal konuştuk sonra yine kayboldu bu sefer bnde yazmadım 2 hafta oldu derdi ne anlasam

• Çocuk hoşlanmasa kesin görüşmeyelim diye bir konuşmayla bitirirdi

0|0
    0|0
    • ama normal mesajda atmıyor sadce sessizlik bu nedemek peki

• bana bu adımı atmamı tavsiye edermisin peki bişey demeden dursam elinde sonunda yazar mı böyle bir tip snce fikrin ne yönde

• Bu tip adamlar genelde yazmazlar. 2 haftadan beri görüşemiyorsunuz. Bu oldukça fazla bir süre. Adamında birşey yapacağı yok. Kadınların böyle bir adım atmasına karşıyım ama ilişkinizi kurtarmak istiyorsan birinin adım atması gerekiyor. Yani bu iş sana kaldı.

• kezban olduğun için olmasın sende soğuk soğuk cevaplamasaydın

0|0
    0|0
    • ya oyle bişey yapmadım ki o an oyle anlamış bahane mi ediyor acaaba

• ya o akşam oyle anlamış o .. hem o sorunu hallettik 3-4 gün normal konuştuk sonra yine kayboldu bu sefer bnde yazmadım 2 hafta oldu derdi ne anlasam

• güle güle demiş hoşlanmamış senden

Kızlar Ne Diyor 1

• yawrum yolla gitsin o cocuga bakma sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...