Bir erkek kaşar dediği kızı seviyor olabilir mi?

Nişanlımdan ayrıldım... 30 gün gibi bir zaman sonra eski sevgilisiyle kaşar dediği kızla oldu 3-4 gün sonra ondan ayrıldı bana mesaj attı ben ondan intikam aldım rezil ettim onu seni seviyorum don bana dedi . Kaşar dediği kızı seviyo olabilir mi ? Ona dönmeli miyim ?

Güncellemeler:
BİZ BİRLİKTE DEĞİLKEN GİTTİ ONA ESKİ SEVGİLİSİNE KAŞAR DEDİĞİ KIZA VE OKIZ ONA AŞIK BENLE NİŞANLANDIGINI BİLE BİLE ONLA TEKRAR OLDU
BU ARADA KAŞAR DİYE KIZADA DEDİ AMA BANA YALAN SÖLEDİĞİ İÇİN DEMİŞ ONLA BİŞEY YAŞADIGI İÇİN DEĞİL O KIZ BANA YALAN SÖLÜYOMUŞ İNANMA O KAŞARIN LAFINA DEDİ
BEN ONDAN AYRILDIGIMDA DAHA NİŞANLANMADAN ÖNCE BU AYNI ŞEYİ YAPMISTI AMA BEN ONA DÖNMÜŞTÜM İNTİKAMINI ALAMAMIS BEN DEDİM O KIZ SENİ SEVMİYO ONDAN KABUL ETMEDİ BANA DÖNDÜN DEDİM ODA BEN ONDAN AYRILINCA HEM YARIDA KALAN İNTİKAMINI TAMAMLAMIŞ HEMDE OKIZIN ONU SEVDİGİNİ KANITLAMIS OLDU DURUM BUNDAN İBARET

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• sanmam sevdiğini düşünüyorsada psikolojik anormal dengesiz biridir

0|0
    0|0
    • hay güncellemene... lanet olsun nerden cevap verdm soruna

Erkekler Ne Diyor 16

• zannetmem belkide seni kıskandırmak için olabilir

0|0
    0|0
  • bir düşün o kasar dediği kza gitti ve senın için o kıza da aynı soyledı ve sen ne yapacagını soruyorsun ikinizide kasar olarak goren bir kişden daha ne hayır beklıyorsun

1|0
    0|0
  • Eski sevgiliye bir öfke, bir nefret veya ondan yana bir acı varsa o hisle erkek or... bile der...

Tükürdüğünü yalamış anlayacağın, seviyor mu bilemem fakat boşluga düştüğü an ilk sarılacağı kişi o, bu bir gerçek...

1|0
    0|0
  • Güncelleme artk ya :S

0|0
    0|0
  • çocukcu ruhluysa onu diyen kişi o zaman seviyo olabilir.

çocukluğuna veriyorum açıkcası..

yaşı büyük olgunsa asla sevmez..

bnce ağzından çıktı kıskandığı için öyle dedi..

0|0
    0|0
    • 25 yasına gircek bu kişi cocuk değil kardeşim ... beni kıskandırmak içinmi onla oldu yani

ne için seviyo olabilirmi onu yazdıgım herseyi okudunmu ...

• kısmetim cok zaten ALLAH razı olsun kardeşim .

• eyw.. sendende..

• O kız " kaşar " değildir. İstediğini alamadığı için iftira atıyordur. Her erkeğin bir blöf ü vardır. O da bunu kullanmış. Yazık...

0|0
    0|0
  • Ben olsam dönmezdim.Benden ayrılan bir kız bir daha bana asla dönemez katı kurallarım vardır.

0|0
    0|0
  • Kurtulduğuna dua et bence

0|0
    0|0
  • YETER KAÇ KERE GÜNCELLEYECEKSİN HEPSİNİ BİR KEREDE YAZ ...

0|0
    0|0
  • O nasıl bişeydir seni bırak ona onu bırak sana . Olmaz öyle bişey bırak ya

0|0
    0|0
  • daha önce bu soruyu sormuştun değil mi

0|0
    0|0
  • zor bir ihtimal..eğer onla çıkıosa farklı emelleri olabilir :D

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu dünde sormuştun sanırım yok dönme hayatına bak sen..

0|0
    0|0
  • onunla ilgili ne düşündüğü önemli değil sonuçta aldatmış.

0|0
    0|0
  • ikinizden hangini ikna ederse onunla olacak ama seni inandırmış görünüyor

0|0
    0|0
  • Kedi ciğer meseleside olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten bütün erkekler kendilerini aldatan kaşarlara aşık oluyor.

0|0
    0|0
    • kıza bana yalan sölediği için kasa rdemiş

• Canım sen birde nişanlanmışsın bu nedir ya çocuk oyuncagı gibi boş ver intikammış şuymuş buymuş dönme

• haklısın beni cok üzüyordu bende hep ayrılcam diyodum ayrıldım barıstım yasımdanda kaynaklanıyo o cok farklı bende cok farklı mezhebim dar geldi bide oda var :(

• ne lan bu daldan dala erkek bu ya salla bunu her ayrıldıgın birine gidicekse fıss

1|0
    0|0
    • öyle tabi kader kısmet ıslerı bunlar

• evet :( ... ama artık üzülmek istemiyorum ben erkeklerle knusmuyorum ama aklımdaki sorular herseyi unutmama neden oluyo dün yemek yemegi bile unuttm artk bazı şeyler netlesmeli

• o adam adam mi sence peki ?

0|1
    0|1
    • SAOLASIN ALLAH RAZI OLSUN ne diyim daha :)

• sende sağol...sadece kendını dusun...onu yanı sevglını degıl...cunku o da kendını dusunuyor..sen su soruyu sor kendıne ben mutlu muyum guvenıyor muyum...sonra ınsan kat kat daha cok uzuluyorr...

• Kesinlikle dönme.. Kızı gerçekten sevip sevmemesi önemli değil seni gerçekten sevse ayrılıp onunla olmazdı..

1|0
    0|0
  • Eğer bir kıza hiç çıkmadan kaşar damgası veriyorsa sevdiğini sanmıyorum ama bir geçmişi olup kaşar damgası veriyorsa kesinlikle sevmiştir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...