Bir insana gereğinden fazla değer verdiğinizi nasıl anlarsınız?Ne yaparsınız?

Bir insana gereğinden fazla değer verdiğinizi nasıl anlarsınız ve

sonrasında nasıl davranırsınız?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• G*tü kalkar indiririz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eğer birine çok değer veriyorsam o bunu bozacak bir şey illa yapar:)bu sanki doğanın kanunu gibi bir şey:)ee değerimi haketmiyen adamlada uğraşmam görmezden gelirim:)

1|1
    0|0
  • Zamanla anlaşılıyor o. Kıymetin azalıyor ve değmezmiş diyorsun. Sonrasında inan hiç anlamı kalmıyor.

1|1
    0|0
  • götü kalkınca

0|1
    0|0
  • g.tünün evreni turladığını ve sanada kazık attığını görünce ister istemez anlıyosun zatenn

0|1
    0|0
  • onun nankörlüğüden anlaşılır

0|1
    0|0
  • Anlamakta sorun yok..değer verilmemesi gerek çok insan var ama geç fark ediyorsun işte..

0|1
    0|0
  • bu ancak yediğin kazığın sonucu anlaşılacak bir durum..!

0|1
    0|0
  • Dötü zaten otomatik olarak kalkıyor adinin.

0|1
    0|0
  • Soylenildigi gibi.. zamanla ve sana deger vermeyince anlasilir. Yapicak tek sey umursamamak.

0|1
    0|0
  • Gerçekten seviyorsan değerin alasını ver bundaki amaç zamanı gelince değerini anlaması gözlerinin seni araması baktın seni eziyor küçümsüyor kendini uzak tut sana ulaşabileceği tek bir açık kapı bırakma bu da pişmanlık aşaması

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• göt tavana değince anlarsın :D

0|1
    0|0
  • onu altan alıyorsam kırmamaya çalışıyorsam üzüldüğünde hep yanındaysam sürprizler yapmaya çalışıyorsam güldürüyorsam bu değeri hak ediyorsa hep veririm baktım hak etmiyor yavaş yavaş keserim muhabbeti kullanılma olayı kötüdür ayıktığında kesiceksin arkadaşlığı

0|1
    0|0
  • felsefikel bir soru belkide deger beklentilerle bagldir ona gure deger verlyor insanlara su ypali ya da yapmamali diye bakilmamali bence amam ben bir insana soyle deger veririm soyledikleri ve yaptkilari baglasyorsa zaten bu yoksa degersizdir o insan

0|1
    0|0
  • işine geldimi gülüyor işine gelmedimi gülmüyor, seninle sohbeti muhabbeti yüzeyselleştiriyorsa anlarım. Doğal olarak bende aynı seviyeye inerim yavaşçada aradaki mesafeyi açarım..

0|1
    0|0
  • saçma talep ve isteklerde bulunmaya başladıgında bil ki boku çıkmış

0|1
    0|0
  • Karşımdaki insan bana kazık attığı zaman anlayabiliyorum.

0|1
    0|0
  • Simarirsa anlarim ki fazla deger vermisim ya da rahatligi

0|1
    0|0
  • hava pompaladığımız poponun havasını almasınıda biliriz

0|1
    0|0
  • Dötü kalkar anlarım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...