Yandan gelen çanta (postacı çantası) kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızlar sorum size, şu hani yandan gelen çantalar var ya spor çanta yandan gelen işte o çantaları takınca sanki biraz çocuk gibi mi görünüyor?

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu konuda erkeklerin fikirleri daha önemli bence. Neden sadece kızlara sordun ki? Sizleri beğenecek olan sonuçta erkekler değil mi yahu :))

0|0
    0|0
    • kendimi erkeklerden ziyada kendimi beğenmek daha cok ön planda aynaya baktığım da vay be dmk daha önemli bnm için tabi bu genelleme yapamam

• Hımmm. Peki o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle görünmez. O güzell duruyor kızlarda yıllardır.

0|0
    0|0
  • Ayrıca, ufak olan göğüsleri iki beden büyük gösterdiği ispatlanmıştır.

Kaynak: Kıçım...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben çocukça bulmuyorumm genelde.. Fakat bu model bir çanta begendım dün rengi pudra ve ustunde renklı minik çiçekler vardı... Bu senın sordugun durum geçtı aklımdan almadım o an ama alcam galıbaa ben onu :) aklım o çantada kaldı :)

0|0
    0|1
  • Ben hala takıyorum yandan gelen çantaları başka da bir çantam yok bi de onun ufağı var iki kardeş arkadaşlarım da çok diyor ne o lise çantası gibi diye ama ben vazgeçemiyorum napayım çok seviyorum ama kendime hanım çantası arıyrum bulacağım inşallah.

0|0
    0|0
  • Postacı çantalarını mı diyorsun sen?

Niye ya, ben severim, rahatına düşkünlerin çantası.

0|0
    0|0
    • onun gibi işte yandan gelio spor çanta bn biraz rahata düşkünüm de bıraksan hergün spor takılcam ama olmaz tabi

• bence modeline de bağlı biraz :D

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle güzel duruyor bende kullanıyorum ve çok rahat ;)

0|0
    1|0
  • Çok güzel o, çok güzel.

Bende ondan takarım. Postacı çantanın ömrü uzun olsun..

0|0
    0|0
  • okul cantası falan degilse hicte cocukca durmaz

0|0
    0|0
  • ya yakışana yakışıo yakışmayana yakışmıo bence yüz yüze görüştüğün bi arkadaşına sor derim ben ;)

0|0
    0|0
    • sordum sordum bana kötü böh dedi gitti kendi aldı cadııı:))))

• :):)yok ya bende gzl duruyorlar...bide carya değil cnm varya olacak:)

0|0
    0|0
    • 'de, de ayrı yazılacak, gzl yazılmıycak güzel yazılcak : falan hımmm

• bide ki '' de'' demiştimtim zaten :)

• wuwwwwwwwwww: )))Phence yazdıklarını chok seqer yaa

• hayır çocuk gibi gözkmüyor ama göğüslerinin arasına girdiği zamn sexi gösteriyor ve erkeklerin dikkatini çekiyorsun tek kötü yanı o bence...:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...