Siz olsanız n'apardınız?

Bi kursa yazıldım.33-34 yaşlarında bir hanım geliyordu hiç evlenmemiş.Bu kız hocanın odasına girerdi kapıyı da kilitlerlerdi saatlerce çıkmazlardı.Sonra ilişkilerinin olduğunu öğrendim.Adam doğru düzgün ders anlatmazdı.O kızla odasında geçerdi bütün günü.Adam evliydi.2 çocuğu vardı.Ben çıktım ordan.Siz olsanız napardınız?Yani ders bile anlatmazdı bu adam.Ben haklı mıyım?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın da aşk ile ne alakası var :))

0|0
    0|0
    • yanlış kategori belkide... :) Haklısın aşkla ilgisi yok

Erkekler Ne Diyor 10

• adamın ders anlatacak hali kalıyomuydu acaba odadan çıktığında :D

0|0
    0|0
  • insanların özel hayatlarını yargılamak bize düşmez ama işini aksatmamalı derslerini vermeli görevlerini yapmalı önce ... haksızmıyım ?

0|0
    0|0
    • evet yaa odaya girer çıkmazlardı.doğru düzgün bişiy anlatmazdı adam .

• vallahi özel hayatı ilgilendirmez beni..o yönden haklısın.ama ders anlatmazdı

• iyi yapmışsın o zaman.. senin amacın ders sonuçta onun için gidiyosun dersaneye

• hızlandırılmış özel ders veriyordur..!

0|0
    0|0
  • Hocanın yaptığı yanlış. Hem evli hem öğrencisiyle.. Doğru değil bu

0|0
    0|0
  • Eğitim açısından yetersizse ayrılmak doğru karar fakat özel hayatı onu ilgilendirir.

1|0
    0|0
  • kursun adı neydi kardaş : D

ben olsaydım şikayet ederdimö

0|0
    0|0
  • şikayet ederdim ve ayrılırdım ordan başka kursa giderdim

0|0
    0|0
  • yuh ya orda ne yapıyorlardıki

0|0
    0|0
  • O'da bir ders, kalıp geliştirseydin kendini.

0|0
    0|0
  • Beynin bunun cevabını veremiyorsa boşuna taşıma.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onları gizlice videoya çekerdim bir şekilde sonra karısına çıtlatırdım herşeyi

0|0
    0|0
  • tabiki haklısın :) benim de ilk eşim dersane hocamdı ama o diğer öğrencileri ihmal etmez sadece bazen bana sınav cevaplarını verirdi :)

0|0
    0|0
  • Sen eğitimine bak. Eğer yetersizse çıkman daha iyi olmuş.

0|0
    0|0
  • oha orası dersane. o kadar para ödüyorsun bu rezillikler için mi şikayet et gitisin

0|0
    0|0
    • Çıktım ordan güzel sanatlara hazırlık kursuydu.Şimdi kazandım.Aklıma gelince bile sinirim bozuluyo.Rezillik ne diyeyim.Hoca oranın sahibiydi.Öğrenciler o kadınla ahbap olmuştu.böyle rezil ortam.

Yükleniyor...