Aldatmak sayılıyormu bu? Siz olsaydınız napardınız?

merhaba, benim bir sorum var.. 5 senelik bir ilişkim var ve sevgilimle mutluyum. işin kötü yanı, en son 6 sene önce cinsel ilişkiye girdim başkasıyla ve 6 senedir hiç ama hiç kimseyle. sevgilimle de yapmıyoruz, evlenmeden olmaz diye ikimizde istemiyoz birlikte yapmayı... erkekler bilir, 6 sene yapmamanın nasıl bir durum olduğunu.

artık canım hep yapmak istiyordu, ama sevgilimden başkasına da bakmak istemiyorum. o yüzden girdim paralı yapılan yere (anlayın neresi olduğunu) ve içimdeki isteği durdurmak için yaptım 1 defa. bu sizce aldatma yerine geçiyormu? siz olsaydınız napardınız benim yerimde? ..

Güncellemeler:
şunu da belirteyimki, zevk niyetiyle asla yapmadım. sadece içimdeki isteği dindirdim.

lütfen yorum yazarken saygıyı yitirmeyelim başka yorumculara karşı. teşekkürler

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• basbaya aldatmak oluyor ... biraz daha sıksaydın ya dişini 6 yıl bekleyen 60 yılda beklerdi

1|0
    2|0
    • madem içindeki istek dinsin istedin sizin tabirinizle elizabet yapsaydın be adam hastalıklı kadinlarla ... neyse olan olmus bari son olsun yazık kıza.

• kimseyi eşya yerine koymuyorum. o sadece misal olarakdı. başka bir misalde verebilirdim, ama aklıma ilk öyle bişey geldi (çünki kadınlar elbiseleri çok sever). her kadına saygım sonsuzdur ve herkese aynı saygıyı gösteririm.

• olan olmus yanlıs bişi olmus ama bundan sonra yapmayın lütfen...

Kızlar Ne Diyor 7

• alasını yapmışsın. hemde en iğrenç insanlarla.kirlisin

0|0
    1|0
  • Aldatmışsın.

1|0
    1|0
  • Hatunlar icin de acilsin boyle yerler onlar da gitsin parali birlikte olsun aldatma sayilmasin, onlar insan degil mi anasini satayim?

2|0
    1|0
    • hem aldatma sayılır hep or*spu olur. ama erkek yapınca ne hikmetse elinin kiri böyle düzenin ben ta:D bence karsılıklı beklesin herkes gerdek gecesinin bir özelliği olsun beeee

• Sabredemiyorlarsa sevissinler ya erkegim diye bahane mi olurmus fjshdjshdjsh

• helaaaallll :D:D

• aldatmanın tek geceliği ya da uzun olanı frketmez aldatma aldatmadır ve oda uzun solklu bir aldatmyla aynı etkiyi yapar . yazık etmissin onca yıla

0|0
    1|0
  • Keşke mesaj özelliğin herkese açık olsaydı... ;)

Aldatma değildir tabii ki. Normal bir ihtiyaç, ama öyle bir yere gitmen kötü olmuş. İnşallah hastalık falan kapmazsın.

0|0
    3|0
  • benim nisanlim yapiyomu yapmiyomu bilmiyorum,yapsa da ladatma kabul etmem,sonucda benle olmuyor,erkek o da..cok gunah bisey ama..ne biliyim,benim icin aldatma baska bir kadina ilgi gostermesi falan olur..

1|0
    4|0
    • verin cesareti verin tövbe yarabbim ya resulllah zinaya tevsik etme milleti!

• Az biraz gururunuz olsun cinsel ya da duygusal aldatma aldatmadir.O erkektir yapar diye mantik mi olurmus yahu?

• bu benim dusuncem..tabi ki zina gunah,hem de en buyuk gunah..ama bunu o anlamali,zaten dini,imani olan boyle bisey yapmaz,sen de boyle bisey yapmayan birini istiyorsan dine daha yonelik biriyle beraber olmalisin..eyer shu soruyu soran kisi gibi biriyle berabersen bu senin secimin,yaptiklarini da kabullenmen gerekir..ben turk diyilim,fikirlerimi tam anlatamatim simdi,ama muslumanim..dinimizin ne buyurdugunu gayet iyi bilirim

• keske birwz daha bekleseydin. zina zinayi dogurur..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• la bir git.aldatmışsın işte.

0|0
    1|1
  • aynısını sevgilin yapsaydı sen nasıl düşünürdün?

1|0
    1|0
    • evlenene kadar bekleyelim diyen o, bende ok dedim onunla yapmayacam diye. niye başkasıyla yapsınki ozaman?

• Yapmamak lazım ama erkek hormonlara yenik düşebiliyor maalesef.Sen seviyorsan ciddiysen devam et ilişkine.Şimdi kafa ütülerler seviyorsan nasıl yaparsın diye.O da aynısını yapsa iyi mi olur diye.Erkekle kadın aynı değil la bu konuda işte.iyi etmişin eline sağlık denmez bu duruma ,savunacak bir tarafı da yok pek ;ama erkek işte direnç düşüyor bazen.kadınla aynı değil cinselliğe bakışı.Sen seviyorsan yoluna devam et dostum

1|0
    0|0
  • hiç bir şey olmaz sen erkeksin arkadaş tecavüz olsa daha mı iyi yani tamam kızlar hemen vıdı vıdı yapacak evet aldatma diye de... salla gitsin onlar duygusal yaratıklar

1|1
    3|0
    • biz yapınca bunlar geçerli olacak mı bizimde var ihtiyaçlarımız

• ilişkide olan 2 kişi, ikiside yapmak istiyorsa, aldatmsya ne gerek varki dostum?

• majestik git yap o zaman tutan yok herkes özgür madem git yap tutan yok yani soğa çık bak bakalım napıyorlar sana sonrada ne gözle bakıyorlar tutan yok yanş ;)

Yükleniyor...