Kapat

Göbek eritmek icin en iyi hareket hangisi?

Göbek eritmek en iyi hareket? Öffff hvrcjtdeh mekik demeyin bir yerde okudum iyi degilimis

1|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• ip atlamak tabii ki ve yüzmek

0|0
    0|0
    • Göbek icin mi?

• evet. günde 50 60 ile başla ip atlamaya 100 150 ye çıkar 1 ay içinde sonuç alırsın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• zayıflamadan göbek erimez, bereceğin her kiloda gönek çevresinden 1 cm ve ya 1 cm e yakın daralma olduğunu görürsün...

0|0
    0|0
  • mekik istersen iyi bir antreman önerebilirim sana ve eğerki eva barfiks demiri alabilirsen de barfiks demirine tutulup ayaklarını karnına doğru çekip bırak ama ayakların yere değmesin ve bunu düz sağ ve sol yön olarak uygularsan üst karın alt karın sağ sol karınlar olmak üzere tüm karın kasların çalışır ama öncesinde karın yağlarını eritmenin en önemli noktası beslenmene özen göstermen ve kilo boy hakkında bilgi verirsen sana video programı önere bilirim ?

0|0
    0|0
  • Koşu veya jogging :S yağlar başka türlü erimez. yan tarafları inceltmek istiyorsan sırtına bir oklava koyuo 180 derece dönebilirsin

0|0
    0|0
  • belden aşağısı sabit twist yap sağ sola esneme hareketi ağırlık alıp sağa sola eğil mekik alt karın üst karın hareketlerini yap ve hergün düzenli 25 dk koş

0|0
    0|0
  • spor şart :)

0|0
    0|0
  • Mekik beğenmiyorsun bu hareketlerin merkezidir başka birşey yapamazsın dengeli beslen madem göbeğin büyümesin bari

0|0
    0|0
  • Her gün s*ç .

Gercekten etkili

0|1
    0|0
  • link

tempoyu yakala

0|0
    0|0
  • Sex de bir spor dalıdır unutmayalım

1|0
    0|0
  • göbek eritmekten kastın göbeğindeki yağ tabakası mı yoksa bildiğin içi dolu göbek mi?

0|0
    0|0
  • Ben de bir yerde denedim mekik çok iyiymiş.yarım mekik ama

0|0
    0|0
  • Vermek iyi gelir bence

0|0
    2|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• gün içinde göbeğini içine çekerek dur hareket et ama göbek hep içte olsun

hem göbeğin kaybolur hem de bu gizli egzersizdir dr .mehmet özden dinledinm

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bol su iç hergün düzenli yürüyüş yap ama bir kaç saat olsun çünkü vücut ilk 20 dakika yürüdüğünü varsaymaz yani 30 dk yürürsen 10 dk yürümüş olursun bide paspas at hani şu yer temizlediğımiz paspas sağ sol iyi eritiyor bu teknikler hergün düzenli yap sadece göbeğin erimez 1.5-2 haftada 6-7 kilo garanti verirsin tecrube edilmiştir.

0|0
    0|0
    • 2 saat yetermi? Paspas hareket nasil yapmam gerekiyor?

• evet yeterli ama fırsat bulduğun her an yap ben 72 kiloydum 4 ay devam ettim ilk 1 ayda 60 kiloya düstüm

• Super ya insallah bende veririm. Paspasla yermi temizlicem bir sag bir sol onu tam olarak anlamadim..

• İyi değil ne demek..başka yapılacak egzersiz mi var karın için..

0|0
    0|0
  • link şurayı bir oku bakalım ne diyor. Tabi bu tek başına işe yaramaz. Spor şart!

0|0
    0|0
  • Ev yapımı yoğurt ye göbek yağlarını eritir.

0|1
    0|0
  • mekik cekmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...