Sizde o bazı insanlardanmısınız?

Bazı insanlar iyi bir evlilik yapmayı aile kurmayı ister, bazıları ise para kazanmayı kariyer sahibi olmayı, bazıları için hayatta en önemli şey sevdikleridir. Çevresine önem verir hayatında önemli yere sahip kişiler vardır onların, herşeylerini ona bağlamışlardır. Bazı insanlar duygusuzdur hiç bir şeye önem vermezler, ikiyüzlüdür böyle insanlar çabuk alışır, çabuk vazgeçerler. Tıpkı kalitesiz bir extacy gibi çabuk mutlu edip çabuk düşürürler böyle insanlar karşısındaki insanları. Bazı insanlar için hayatın bir anlamı yoktur. Umursamazlar diğer insanları, aykırı yaşarlar. Bazı insanlar doktor olmak için doğar hep ön sırada oturan gözlüklü çocuklardır bunlar tek dertleri banka atm'sine giderken son model arabalarını parkedecek biyer bulmalarıdır. Bazı insanların ise imkansız istekleri vardır. Çünkü hayatını imkansızlarla sürdürmeyi öğrenmişlerdir. Bu bazı insanlar sadece dünyanın alevler içinde kalmasını ve onu dev bir ekrandan seyretmeyi isterler. Bu bazı insanlara dikkat edin çünkü bu bazı insanlar için diğer bazı insanların koyduğu kurallar geçersizdir.

Sizde o bazı insanlardanmısınız?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• evet ben o bazı insanlardanım .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yazdığını yarısına kadar okudum ama kendimi o bazı insanlar gibi hissetmiyorum. :D

Ben insanları mutlu ettiğimde mutlu olabileceğime inanıyorum.

Bu kendini düşünmemezlik olmuyor.

Onlar mutlu olduğunda ben de mutlu oluyorum.

Onlar mutlu olsun derken yaptıklarım benim de mutlu olmama sebep oluyor.

Çevremdekiler üzülmesin, orta yolu bulalım hep yüzümüz gülsün, aman sabahlar olmasın, cübbeli ahmedin mehmet hocayla iftara kandil zamanııı

0|0
    0|0
  • Ben o bazı hayalleri olan ve onları gerçekleştirmek isteyen insanlardanım.

O değil de. Bazı insanlar tıpkı kalitesiz bir extacy gibi çabuk mutlu edip çabuk düşürürler.tuttum bunu

0|0
    0|0
  • paraya dayalı bir hayat istemiyorum hiç kinse beni paaram için sevmesin ben de para için çalışmıyım okumıyım istiyorum mümkün değil mi

0|0
    0|0
  • bn sevdıklerıme çk önem bazı insanlardanım :)

0|0
    0|0
  • bazı insalar vardır mutluluğun ve huzurun bu dünyada olma ihtimali hiç yoktur der ve hep hayattan, sevilmemekten korkarlar. hani dedinya bazı insanlar vardır extaacy gibidir çabuk alışıp kolay vazgeçerler işte onlar. ben misal. ama madalyonun diğer yüzünden de bakalım olur mu neden acaba öyle oldular diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadının da çocugun da canı cehenneme.

Ben İtalyan takım elbisemle son model Mercedes'imin içinde kısa Parlıament içmek istiyorum.

Benim için mutluluk bu.

0|1
    0|0
  • En büyük isteğim mutluluk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...