Kilo verenler bunu nasıl başarıyor?

Özellikle daha önce kendisi ve ya bir yakını kilo sorunu yaşamış arkadaşlarımdan cevap bekliyorum

ayrıca diyet yemek tarifleri bilen varsa ve ya kilo verdiren yiyecekler yazarsanız çok işime yaracak :)

Güncellemeler:
yorumlarınız için çok teşekkürler

birde çikolata hakkında ne düşünüyorsunuz bir diyetisyen yiyin bişi olmaz demişti tv de ama çikolata reklamı yapmıştı :)

benim tek yediğim abur cubur çikolata ama haftada 2-3 kez yiyorum:D
ayrıca tek başıma nasıl spor yapabilirim spor salonuna gitme imkanım yok

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• seker tuz ve un uclusunden kurtul duzenli spor yap yapamiyosan yurumeye calis buda olur glisemik indeks i dusuk gidalar tuket google da kolaylikla bulabilirsin bu gidalari bunlari dene faydasini mutlaka gorursun. kan sekerini yuksetmeyen gidalar la ac durmadan biraz hareketle kilo verebilir daha saglikli olabilirsin

1|0
    0|0
    • tek basina yuruyebilirsin mesela, cikolatayi da hafta da bir kac kez yiyebilirsin hatta yuruyusten yarim saat ince falan ye

• tesekkurler:)

Erkekler Ne Diyor 8

• ya bende baya bir kiloluydum ama nasıl olduysa verdim bide insanların vücut yapıları farklı farklı yani bazı vücut kilo vermeye daha meyilliyken bazı vücut kilo almaya yatkın ama kilo vermeye pek yatkın olmuyor benim vücut ise hem almaya hemde vermeye meyilli yani yememe bağlı ...biraz kendini zorla fazla yememeye çalış spor yap akşamları yürüyüş yap ve sık sık ye yani günde beş öğün ye ama azar azar ye

1|0
    0|0
  • ben bütün gün bunları dinliyorum işim gereği :) spor,su,ter.yap bunları,kes boğazı veyahutta proteine dön.tamamdır.maximum 3 ay bunları yap.bak bakalım nasıl veriyosun.oturduğunuz yerden birazcık yemek kesip kilo vermeyi bekliyosunuz,olur mu öyle :)

1|0
    0|0
  • bu sana yardımcı olabilir :) link

1|0
    0|0
  • iğrenç ama gerçeği şimdi söylüyorum.

terleyerek ve sıçarak :/

1|0
    0|0
  • az yemek yemek spor yapmak ilaca gerek yok

1|0
    0|0
  • 1.82 boyum 63 kiloyum bana da kilo alanlar yardımcı olsun ya

1|0
    0|0
  • Açıkcası nası kilo veriyorum biliyor musun, sevişiyorum. Ve cidden kilo verdiğimi fark ediyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç kilo sorunu yaşamadım sadece 3 kilo versem iyi olurum dedim 14 kilo verdim farkında olmadan şöyle oldu polislik ve astsubaylık için biraz spor ve ekmekten kestim o bana 5 kılo kayp ettırdı sonra aşık oldum ayrıldım o bana 10 kılo kaybettırdı umarım yardımcı olmusumdur :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• diyetle. normal sebze yemeklerinin yağını ve tuz oranını bayağı br düşürerek diyet yemek yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • herşeyden önce irade

1|1
    0|0
  • diyete başladım , ölüyorum uleynnn

1|0
    0|0
  • bilmem özel bir şey yapmıyorum ekmeği azaltıyorum o kdr 50den 47ye düştüm

1|0
    0|0
  • diyet yemek tariflerinle bitmiyor porsyonlari azaltman gerek ve bol bol spor yapman lazim haftada en az 3-4 kere benşu an1 yildir fitness salonuna gidiyorum 20 kilo verdim tabi aksamlari karbonhidrat yerine protein aldim. diger türlü olmuyor birde aklina koyman lazim..

1|0
    0|0
    • Yemiceksin ayda birkereye indireceksin çikolata sayisini. Youtubea yaz spor egzersizleri gelir. .

Yükleniyor...