Çocukken en çok neye üzülürdünüz?

Ben 12 yaşlarındayken sitede herkesin telefonu vardı dışarı çıktığımızda oyun yerine arkadaşlarım telefonuyla oynardı çok üzülürdüm :) çocukluk işte sizin üzüldüğünüz birşey varmıydı?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• herkesin uzaktan kumandalı ve sağa sola giden arabası vardı,benim arabam kablolu ve sadece ileri geri giderdi,çok istedim ama olmadı işte

0|0
    0|0
  • ben hiç diğer çocuklarla anlaşamazdım bir tane civciyim vardı gidip tarlaya oturup civcivi yayardım sonra bir tane topum vardı sürekli tek başıma oynardım gerçi hala öyleyin sadece renkler biraz değişti neyse...

0|0
    0|0
  • dayak yiyince üzülürdüm

0|0
    0|0
  • Bisiklet.Mahalledeki çocuklara '' valla şuraya kadar sürüp dönecem'' diye yalvarmaktan nefret etmiştim.Bisikleti olan kendini lord sanıyordu anasını satayım

0|0
    0|0
  • Çocukların telefonu mu vardı sen o zaman baya küçüksün. Neyse ben bisikletim yoktu ona üzülüyordum ama çok da üzülmüyordum.

0|0
    0|0
  • Senşu ankaç yasındasın ki?

14 falan mı?

0|0
    0|1
  • babamın dövdüğü adamlara çok üzülürdüm

0|0
    0|0
  • hep kaleye geçirirlerdi birkerede oynatmadılar oyunda hep üzülürdüm

0|0
    0|0
  • Okul bize şu tarihte toplantı var aileniz mutlaka gelecek dediğinde.

0|0
    0|0
  • çocukken çitosun içinden bişey çıkmayınca üzülürdüm en çok :((

0|0
    0|0
  • Oyuncaklarimin atılması hala üzülürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annamler bir yere gittiğinde korkardım gece geç geldiklerinde ağlardım başlarına bişey geldi diye

paranoyaktım :D

0|0
    0|0
  • Annem ve babam benden başka bir çocuğa sevgi gösterdiği zaman üzülürdüm.

0|0
    0|0
  • aşağılanmağa

0|0
    0|0
  • Babamın beni bırakıp işe gitmesine ve geceleri annemle yatmasına üzülürdüm manyagm iste :///

0|0
    0|0
  • Aşağılanmalar. kuzenlerimin beni dışlaması.

0|0
    0|0
Yükleniyor...