Ayrıldığınız kişinin özel hayatını merak eder misiniz?

size bir soru ayrıldığınız kişinin özel hayatını merak eder misiniz.? yani ortak 1 arkadaş yok diyelim ,yada facede ekli değilsnz ama takip huyunuz var mıdır insan hali sonçta dimi:)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• benim fikrim yani tabiki... insanoğlunun doğasında vardır merak :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Allah bana hiç vermemiş onu elimdekinin kıymetini elimdeyken bilirim ayrıldıktan sonra ne ah vah ederim nede peşinden takip ederim Allah yolunu açık etsin der geçerim

0|0
    0|1
    • tabi bu sizin iddianız kıymetleri bilip bilmediğnz :)

• tamam iişte güzel şeyler yazan 1 kzıın peşinden koşulur benmi senin peşinden koşucam :))

• sen ayrıldıklarının özel hayatlarını mrk etmeyi bırak önce :D

• ben bulamıyorum bir bulsam takip etcemde ortada yok mubarek yok oldu bende merak ediyorum :)) belki o beni takip ediyodur ediyosa beter olsun bana baka baka baka kala inşallah :))

0|0
    0|0
  • ha yani bir bok yendi üstüne bide sıçıp sıvayacam tövbe tövbe nerdeb gelir aklınıza o kadar kadın var takıntı yapacam. şimdi diyecen var aha başımda o delidir deli koy kıçına rahvan gitsin gerçekten deliysede işin var.

0|0
    0|0
  • Benden sonra hepsiyle ilgili haberlerini aldım mutluluklarını pismanliklarini ya kendim araştırdım öğrendim ya kendileri söyledi ya da bir arkadaşı bana ulaşıp söyledi bir şekilde haberdar oldum

0|0
    0|0
  • evet ben merak ederim yani

0|0
    0|0
  • üni deyken sevdiğim bır kız vardı. Ağlamak istediğimde facebook sayfasını açıyorum. birde hakan altun dinliyorum kadının resimlerine bakarak. evlendi gitti ama unutmak istemiyorum galiba...

0|0
    0|0
  • İnsan ister istememez merak ediyor ama bu merakı engellemek lazım

0|0
    0|0
  • ayrıldıgım insanı niye merak edeyim ki? sonuçta ayrıldıgına göre bitmiştir

0|0
    0|0
  • Hiç merak etmem banane.

0|0
    0|0
  • benim vardır hemde aşırı derecede :/

0|0
    0|0
  • yeah everyday im following

0|0
    0|0
  • hemde çoook merak ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Özellikler erkeklere deyince i*nelik olsun diye bilerek geldim.

Ve gidiyorum benlik bir şey yok yeea

0|1
    0|1
Yükleniyor...