Kızların karakteri birbirinin aynısı oluyor hiç mi farklı biri yok ?

En güzelinden en çirkinine kadar hepsinin karakteri aynı .. birini anladıktan sonra diğerleri zaten onun kopyası anlıyorsunuz hepsini.. Hepsi güçsüz aşksız yaşayamayan bütün hayatları sevgilileri olan tipler.. Çokda zekisine denk gelmedim biri hariç belki kızacaksınız ama ben böyle düşünüyorum bundan 3-4 yıl öncesine çok çapkındım şimdi anlıyorum hepsinin boşuna olduğunu burdan kardeşlerime 2 tavsiyede vereyim 1:Asla kendinizden üstün görmeyin 2:Asla çok fazla ilgilenmeyin..

Şimdi geliyor asıl sorum neden hepiniz aynıyısınız ? Aynı şeyleri yapmaktan hoşlanıyor aynı düşünce tarzındasınız hiç mi farklı biri yok ..

Güncellemeler:
Barış Murat Yağcı diye bir adam var .. best of turkey 2011 e katılmış onun itiraflarını okuyun arkadaşlar..Hayatı boyunca hiç bir kıza aşık olmadığını sürekli hepsinin sırf tipi yüzünden peşinden koştuğunu anlatıyor .

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• arada var sağlamları da çok azlar ne yazıkki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hepimiz aynı mıyız?

Beynimi uyuşturan genellemeler bunlar.

0|0
    0|0
  • insanlar basit bence.

erkeklerde bana göre hep aynı.

kadın olarak çıkarlarımı düşünürüm

bir de tipi güzelse takıl gitsin

0|0
    0|0
  • hepimiz ayniyiz. Oyle ki arkadas grubumuzdan bir kiz olunce fark edemiyoruz.neyse ki isimler ve memeler var ki cenazeye kadar ayikiyoruz.

0|0
    0|0
  • Senin mükemmelliğinden kaynaklı o.

0|0
    0|0
  • Kıza gore dgsr genelleme yapmak yanlıss yaniii

0|0
    0|0
  • Kızların karakterinin birbirinin aynısı oldugunu düşünüyorsan öl sen..

0|0
    0|1
  • Siz cok mu farklisiniz?

0|0
    0|0
  • Yazdilarin ilginc bir tespit, yanlis anlamazsan ben de bir tespit yapmak istiyorum. Acaba sen ayni tur kizlardan hoslandigin icin asagi yukari ayni karakter denk gelmis olamaz mi?

5 parmagin 5 bile ayri iken, evdeki iki kiz kardes bile birbirinden % 80 farkli iken nasil bukadar kesin bir tespit yaptin anlamadim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her kızın karakteri aynı olmaz ama ortak noktaları çok oldugu için bunu karakterle karıştırma. eğer öyle olsaydı her kız her soruya aynı cevap verirdi ama çok farklı cevaplar geliyo buda onların karakterlerinde farklılık oldugunu gösteriyor. ortak noktaları hepsi duygusal hepsi ilgilenilmek ister hepsi şık olmak ister hepsi trip atar hepsi sevgilisine güvendiğini belirtsede kuşkuyu hiçbi zaman bırakmaz bunlarla karakteri karıştırma.

0|0
    0|0
  • Hepsi erkeğim olsun modunda.. erkekleri olunca da hiç kıskanmıyor anlaşamıyoruz moduna giriyorlar kız arkadaşları ne derse onu yapıyorlar.. sorunlular

0|0
    0|0
  • kesinlikle karakterleri aynı degil.seven kız var sevmeyen kız var en küçük örnek bu olur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...